Hakkımda soruşturma başlattılar

Fetih 1453

Katılımcı Üye
21 Nis 2013
549
1
Arkadaşlar benim bi sayfam vardı facebookla ilgili ve bir arkadaş satın almak istedi ve arkadaşın mesleğide polislikti.çok ısrar etti bende kıramadım buluştuk bi gün ve sattım sayfayı 300 tl ye.benim ortağım vardı sayfada ondan habersiz satmıştım sayfayı ortağım gidip buna demesin mi yok ayhan çaldı sayfayı benden seni yönetici yapmış felan adamda hakkımda soruşturma başlatmış ama sonuçta adamla ticaretimizi yaptık ama adamın karışmaması gerekirken ortağımla benim arama girip soruşturma açmış ne olur arkadaşlar çok korkuyorum yardımcı olun bişey yaparlar mı ?

Fetih 1453

Katılımcı Üye
21 Nis 2013
549
1
soruşturma falan açacağına ben pek inanmıyorum..
zaten elinde sayfayı senin çaldığına dair kanıt yok , gönlünü ferah tut :)

adam polis yalnız kolayca açamaz mı soruşturma ve şimdi bu soruşturmayı ailem öğrenirse onlardan ne çekiceğimi düşünüyorum yani herkeze danıştımda soruşturma için beni evimden alıp karakola felan ***ürürler diyolar doğru mu naparlar ?

Henry Chinaski

Kıdemli Üye
14 Şub 2008
2,814
0
adam polis yalnız kolayca açamaz mı soruşturma ve şimdi bu soruşturmayı ailem öğrenirse onlardan ne çekiceğimi düşünüyorum yani herkeze danıştımda soruşturma için beni evimden alıp karakola felan ***ürürler diyolar doğru mu naparlar ?

yaşın kaç?
polis olsun bi şey değişmez.. korkma seni korkutmak sana baskı yapmak için uyduruyordur..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.