Hakops 7 yardım lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

iceman1546

Yeni üye
27 Haz 2012
27
0
İstanbul

Hakops 7 yükledim sorunsuz . Verdiğiniz linkteki framework u de yükledim fakat hala bu hata var . Yardımcı olursanız sevinirim . Win 7 64bit

Son düzenleme:

Turk38Bjk

Kıdemli Üye
1 Şub 2012
2,417
2
Ötüken
reg yaparkende bu hata alıyorum timewiever dan yardımcı olursanız sevinirim

kardeşim bu hata galiba sistemin eksik yüklenmesinden kaynaklanıyor. Bazı dosyalar eksik olduğunda kurulum yada bu tür şeyler yapılamıyor mesela bendede hamachi kurulmaz bi dosyam eksik olduğu için :) sana önerim kurulum cd'si varsa tak ve onar de. Yoksa bilgisayarcıya bi gösterebilirsin :)

dagvan1718

Yeni üye
15 Eki 2010
13
0
usta ben herşeyini yaptım ilk defa kullanıyorum bu programı karşı tarafa 2 tane yolladım birinin log alma süresi 1 dk diğeri 5dk yolladım ilk başka bi kaç yazı geldi sonra durdu neden acaba :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.