Hakops Logger 12 yardım

memetcan67

Yeni üye
31 Ara 2014
32
0
Şimdi hakops keylogger 12 de serveri oluşturdum kendi bilgisayarım da deneme aşamasındayım 2 tane log geldi gerisi gelmiyor, bir de chrome da yazılan yazılar da logların içinde yok nerede hata yapmış olabilirim :RpS_blink:

memetcan67

Yeni üye
31 Ara 2014
32
0
şimdi 15 dk yapıp tekrar deniyorum, fud-crypter işini henüz araştırmadım da bu keylogger chrome da yazılan işleri göstermiycek mi? hani mesela ben şifre çalıcı demiyorum, kurban face e gircek e posta yazyor sdfklşjskdlş@hotmail.com bi de şifre yazıyor dslkfdsşlkf diye bunlar log olarak gelmez mi free sürüm de

'AdrenaLiN

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Şub 2012
8,398
162
şimdi 15 dk yapıp tekrar deniyorum, fud-crypter işini henüz araştırmadım da bu keylogger chrome da yazılan işleri göstermiycek mi? hani mesela ben şifre çalıcı demiyorum, kurban face e gircek e posta yazyor sdfklşjskdlş@hotmail.com bi de şifre yazıyor dslkfdsşlkf diye bunlar log olarak gelmez mi free sürüm de

Oralara kendi gmail hesabını ve şifreni yazacaksın kardeşim :)

'AdrenaLiN

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Şub 2012
8,398
162
yanlış anlattım heralde; şimdi ilk başta bana 2 tane log geldi 2 şer dk arayla, bunlar benim metin belgesine yazdığım yazılardı, chrome da aradığım kelimeler log olarak gelmemiş chrome veya firefox da aranan kelimeler, yazılan yazılar gelmeyecek mi free sürümde

İnternet tarayıcı şifrelerini çalabilmen için full sürüm kullanman gerekli buda 100 tl bunun yerine başka loggerler dene :)

memetcan67

Yeni üye
31 Ara 2014
32
0
:) internette hakops v 10 un tam sürümü var doğru mudur bilmiyorum, bi de bu log ların geleceği e postayı gmail dışında başka bi mail yapabiliyor muyuz hotmail, yahoo outlook vs çünkü yeni gmail hesabı açmak için telefon numarası istiyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.