Hakops logger hakkında bilen içeri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xXnicKHakXx

Katılımcı Üye
18 Nis 2015
627
0
Arkadaşlar ben hakops logger 15 i indirdim ama mail gelmiyor 2 türlü denedim program mail testi başarısız oldu hatası veriyor bi yardımcı olursanız sevinirim.

CLipS

Üye
24 Eyl 2016
81
0
Kanka Şimdi Senin Öncelikle Bir Yandex Hesabı Acman Lazım [email protected] diye ondan sonra orda url şeysi var oraya tıklıcan altta gmail ve yandex yazcak yandexe tıklıcan test maili yolla diyeceksin gelicek. ama sana şunu söyliyeyim serveri oluşturdugunda en sonda cıkan server silme kodunu kesinlikle biryerlere kaydet.

xXnicKHakXx

Katılımcı Üye
18 Nis 2015
627
0
SSL 587 veya 465 yap , ve yardım içerikli konuları Yardım Merkezi'ne açınız .
hocam biraz açarmısınız ssl derken

Kanka Şimdi Senin Öncelikle Bir Yandex Hesabı Acman Lazım [email protected] diye ondan sonra orda url şeysi var oraya tıklıcan altta gmail ve yandex yazcak yandexe tıklıcan test maili yolla diyeceksin gelicek. ama sana şunu söyliyeyim serveri oluşturdugunda en sonda cıkan server silme kodunu kesinlikle biryerlere kaydet.

onları yaptım olmadı

emollo12

Uzman üye
19 Şub 2016
1,617
0
c#
SSL derken , program içindeki mail ayarlarından gireceğin şeyi söyledim . Orda ssl yeri var oraya ya 589 veya 465 yazıcaksın . İkisini de dene .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.