Hakops rat ındırme sıkıntısı

efeeray123

Üye
14 Mar 2013
70
0
Hakops rat ındırırken link patlamış, inen şeyi tarattıgımızda 53/45 gibi virüs buluyor baska sitelerden ındırdıgımızde, temız halını upload edebilecek varmı ?

efeeray123

Üye
14 Mar 2013
70
0
İçinde " Hakops-RAT" varda benmi göremiyorum ???? Bilip bilmeden yorum atmalardanda benim çok canım sıkılıyor. Hayat işte.

Son düzenleme:

efeeray123

Üye
14 Mar 2013
70
0
Sana kimse bana aramanı söylemıyor zaten. Sen cok bilmiş bi tavırla " YA COK CAN SIKIYOSUNUZ YA OF YA YA YA AL BAK BURDA VAR ARAŞTIRIP ÖYLE KONU AÇ YA YA " dediğin için sana o tepkiyi verdim. Rica ediyorum sen benim konuma yorum yapma ben bulacagımı buldum zaten ok ? Ha ayrıca bence sen baktıktan sonra link at ;)

TCBordoBereliler

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
471
0
bikere keylogerde virüs zaten bulur kardeşim araştır bu kaçıncı konu :)

bende indirip kurduğumda başka bir sey indirmisti yada ben yanlış anladım

eğer 2 gb indirebilirsen http://www.turkhackteam.org/web-ser...ler-icin-dev-hack-arsivi-v2-ssy-dragon95.html bu linkten dosyayı indir içinde birçok araç var keylogger, rat ,botnet, ddos ve dahası bu nedenle onu indirmeni tavsiye ederim he indirmez isen benim internetimi yormak istiyorsan haber ver bende yükleyim linki paylasayım.

efeeray123

Üye
14 Mar 2013
70
0
bende indirip kurduğumda başka bir sey indirmisti yada ben yanlış anladım

eğer 2 gb indirebilirsen http://www.turkhackteam.org/web-ser...ler-icin-dev-hack-arsivi-v2-ssy-dragon95.html bu linkten dosyayı indir içinde birçok araç var keylogger, rat ,botnet, ddos ve dahası bu nedenle onu indirmeni tavsiye ederim he indirmez isen benim internetimi yormak istiyorsan haber ver bende yükleyim linki paylasayım.

Eyvallah kardeşim sağolasın sende yorma internetini. Böyle cevap verilsin ciğerimi ye :D Düzeltir zaten hakops foruma girdiğinde. Virüslü oldugunu bende biliyorumda rat harıcınde virüslü bir dosya ındırıyor genellikle siteler ve suankı değişik olan link. Sağolasın düşünmen yeter.

efeeray123

Üye
14 Mar 2013
70
0
Aynen birader çıldırıyorum tutuşuyorum millet beni görsün diye . Çünkü ben burada kendimi gösterince para verecekler bana :D Rica ediyorum hala senden sen yorum yazma benım konuma konu kapansın hadi biraderim
Ha ayrıca bu konunun uzama sebebide senin çok bilmişlik yapıp " ARAŞTIRIN KARDEŞİM YEA CAN SIKIYOSUNUZ " deyip daha ıcıne bile bakmadan aradıgım seyın olmadıgı bı lınk atman. Kımsenın acacagı konuya kımse karısmaz,karışamaz. Daha sonrada yok konu yeri yanlış bilmemne diyerek sıyrılmaya calısıyorsun onuda geçtim kendımı göstermeye calısmak ne alaka iyice sacmalıyosun ne konuda kendımı gösterıcem bakın ben aradıgım programı bulamadım cok ıyıyım mı ? Yapma rica ediyorum hadi.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.