HAKOPS Rat - Port Sorunu

WhyAnGeL

Üye
16 Ara 2012
203
0
Kardesim Evet Port Açman Gerekiyor Ayarları İse Modem Arayüzüne Girceksin Ordan NAT Bölümünü Bulcaksın (Her Modemde Farklıdır) Ordan İse Port u Yazcaksın. (Raskele Bir Port Sayısı Belirleyip Yazarsın O Portu Unutmazsın (Modem Güvenlik Duvarı,Firewall Vs Varsa Kaparsın) No-ip İle Birlikte Bağlantı Ayarlarında Yaparsın Sonra Diğer Ayarları Vs Yaparsın Serveri Olusturursun Daha Sonra HAKOPS-RAT'Ta Port Dinle Kısmı Var Oraya Açtığın Portu Yazarsın. Eğer Sorunsuz Sekilde Doğru Sekilde Yaparsan Bağlantı Elbete Gelcektir, Fakat Kurban Seçtiğinde Çaktırmadan Anti Virüs FAlan Varmı Öğrenmelisin Oda Sosyal Mühendislik İnandırma Yeteneğine Kalmıs Artık ;)

İstersen Özelden Facebook Adresini Yoolarsın Konusuruz Ayarlarız Sana Bisiler Kardesim.

cyberdv3

Üye
20 Eki 2012
245
0
./root
Kardesim Evet Port Açman Gerekiyor Ayarları İse Modem Arayüzüne Girceksin Ordan NAT Bölümünü Bulcaksın (Her Modemde Farklıdır) Ordan İse Port u Yazcaksın. (Raskele Bir Port Sayısı Belirleyip Yazarsın O Portu Unutmazsın (Modem Güvenlik Duvarı,Firewall Vs Varsa Kaparsın) No-ip İle Birlikte Bağlantı Ayarlarında Yaparsın Sonra Diğer Ayarları Vs Yaparsın Serveri Olusturursun Daha Sonra HAKOPS-RAT'Ta Port Dinle Kısmı Var Oraya Açtığın Portu Yazarsın. Eğer Sorunsuz Sekilde Doğru Sekilde Yaparsan Bağlantı Elbete Gelcektir, Fakat Kurban Seçtiğinde Çaktırmadan Anti Virüs FAlan Varmı Öğrenmelisin Oda Sosyal Mühendislik İnandırma Yeteneğine Kalmıs Artık ;)

İstersen Özelden Facebook Adresini Yoolarsın Konusuruz Ayarlarız Sana Bisiler Kardesim.

Dostum öncelikle bu güzel yorumun için teşekkür ederim, arkadaşıma bağlanmayı deniyorum anti vir filan herşeyi kapattırdım "15963" numaralı bir port açtım serverı 15963 port üzerine ve no-ipden aldığım domainle kurdum attım fakat her hangi bir şey olmuyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.