Hakops Rat Yapımı-Herşeyi İle-

BraveHunter

Yeni üye
23 Eyl 2013
23
0
Arkadaşlar Öncelikle Hepiniz HAKOPS RAT'I Çok Sevmişsinizdir ama çoğunuz yapamamıştır.Ben Bu Konumda Sizlere HAKOPS RAT'IN Nasıl Yapıldığını Ayrıntlı Bir Şekilde Anlatacağım.
1-)İlk Olarak İndirme Linkini Veriyorum : http://www.turkhackteam.net/turkhackteam-ar-ge-tim/929576-hakops-rat-v1-fix-22-09-2013-a.html
2-)Sıra Geldi Yapmamız Gerekenlere
→Hakops Ratı'ı Kullanabilmeniz İçin Öncelikle Modeminizin Arayüz Şifrenizi Bilmeniz Gerekmektedir.

Buraya Nasıl Gidebilirim Derseniz:Başlat-Çalıştır-cmd-ipconfig yazınız Kaşınıza Çıkan Metinlerin Arasında Varsayılan Ağ Geçidini İnternet Yerine Url Yazılan Yere Kopyalayınız.Sonuç Olarak Karşınıza Modem Arayüzü Çıkacak. Şifreyi Girerek Modem Arayüzüne Girmiş Olacaksınız.
4Ie5r.jpg

→Modem Arayüzünden Sol Tarafta Çıkan Kısımda Nat Kısmını Seçmeniz Gerekmektedir.
→Nat Kısmından Port Kısmına Basın
→Şimdi Port Açacağız.Görmüş Olduğunuz Kısımda Uygulama Yerine Deneme Yazıyoruz.
→Hedef Ip Adresinize Az Önce Cmd'den Bakmış Olduğunuz Varsayılan Ağ Geçidini Yazıyorsunuz.
→Protokol Tipi'ne İse TCP Yapıyoruz.
→WAN PORTU ve HEDEF LAN PORTU'na İse İstediğiniz 4 Haneli Sayıyı Yazıyoruz.(Örn:1234)
→Çıkmadan Önce Etkin'e Tıklıyoruz(Baı Modemlerde Bulunmayabiliyor)Kaydedip Çıkıyoruz.
→Artık Portumuz Açıktır.
3-)Şimdi Sıradaki İşlemimiz No İp Almak Şimdi De Onu Anlatıyorum.
→Vereceğim Adrese Girip Sign Up Now 'A Basıyoruz.

Free Dynamic DNS - Managed DNS - Managed Email - Domain Registration - No-IP
4IdJT.jpg

→Karşınıza Gelen Bölümleri Doğruca Dolduruyorsunuz.
→Hostname Yazan Yere İstediğiniz Güzel İsmi Yazınız.Sonuda Bulunan .no-ip.biz Kısmına İse Ellemeyiniz Çünkü Sadece Bu Kısım Bu Sitede Bedavadır.
→Doldurduktan Sonra En Altta Bulunan Sign Up A Basınız.
→Kayıt Olabilmeniz İçin Gerekli Olan Tek Koşul İse Yazmış Olduğunuz E Posta'nıza Girip Hesap Linkini Aktifleştirmektir.
→Aktifleştirdeikten Sonra Hesabınız Açılmmış Bulunmaktadır.
→(Kendi Yazdığınız Kısım).no-ip.biz Kısmı Sizin Atık Ip Nizi Temsil Etmektedir.
→Vereceğim Linkten Programı İndirerek Hesabınızın Aktif Kalmasını Sağlayacaksınız.

→Link :Dynamic DNS - Free Dynamic Update Client Download
→Bu Kısımda Download Now' A Basınız.Program İndikten Sonra Bilgilerini Girin.http://puu.sh/4IdJT.jpg
4-)Artık HAKOPS RAT ' I Yapamayacak Hiç Bir Mazeretiniz Olmamalıdır.
Eğerki Hala Yapamıyorum Diyorsanız Alın Size Yapım Videosu

////----HAKOPS RAT - YouTube-----////

Eğerki No İp Alamıyorum Diyorsanız Alın Videosu.:NO-IP.Com Sabit IP Almak | VipgameNetwork EfeSigirci - YouTube Bu Videoların Tarihi Biraz Yenisini Bulamadım.

Kolay Gelsin Virüsü Zararsız Olarak İlk Olrak Knedinizde Deneyebilirisini.Naıl Kendimden Kaldırabilirim Diyorsanız Özel Mesaj Atınız.

EMEĞE SAYGI İÇİB TEŞEKKÜRLERİNİZİ BEKLİYORUM KOLAY GELSİN..!
AYRICA SORULARINIZ İÇİN AÇIĞIM MESAJLARINIZ BEKLİYORUM..!

Moderatör tarafında düzenlendi:

S C B

Uzman üye
9 Eyl 2012
1,370
0
26
İstanbul
Modem değişkenlik gösterebilir. Keşke bu kadar yormasaydın kendini
Konu yeride yanlış bildiriyorum hemen

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.