Halim Harap

cdrhckr

Katılımcı Üye
25 May 2014
293
0
Bileceksiniz
Beyler biliyorum Hack Platformu burası her ne kadar halimi anlatsam çoğu kişi anlamayacak uyku tutmuyor. Bir kızı sevdim iyi halt yedim resmine bakıp ağlıyorum bu kıza gizliden açılıcam okullar bitti her gece ağlıyorum bu kızın telefonuna nasıl ulaşabilirim bir tek instagramı var İnstagramda da vermemiş numarasını lütfen yardım edin Eğer Halldemezsem hiç birini sevemiyeceğimden eminim :'(

Son düzenleme:

TheDarkFire

Kıdemli Üye
18 Mar 2015
2,993
0
Şimdilik sana öyle gelir zamanında bende de oluyordu ama o sevgi geçince öyle bi seviyosunki başkasını :D Aynı duygular. İlki kadar ağır olmuyor ama yinede yaşatıyor insana.

Olacağı varsa olur kardeşim hiç takma kafana bak ben de zamanında öyle çok oldum ama hiç açılmadım şimdi kız arkadaşım var 2. senemiz olacak nerdeyse.
Hiç acele etme bence.

cdrhckr

Katılımcı Üye
25 May 2014
293
0
Bileceksiniz
Şimdilik sana öyle gelir zamanında bende de oluyordu ama o sevgi geçince öyle bi seviyosunki başkasını :D Aynı duygular. İlki kadar ağır olmuyor ama yinede yaşatıyor insana.

Olacağı varsa olur kardeşim hiç takma kafana bak ben de zamanında öyle çok oldum ama hiç açılmadım şimdi kız arkadaşım var 2. senemiz olacak nerdeyse.
Hiç acele etme bence.

Hiç başkasını sevebileceğimi zannetmiyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.