Hamachi Üzerinden IP'sini Gördüğüm Bir Kişiyi Nasıl Hacklerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ulscnkrdmn

Yeni üye
23 Ağu 2011
8
0
Arkadaşlar hamachi serveri üzerinden yüzüklerin efendisi oynuyorum. Bazı kendini bilmez kişilerin bana yaptığı hakaret küfür ve yanlış davranışları sonucu onları hacklemeye karar verdim. Daha hiç hack teccübem olmadı. Bu kişiyi nasıl hackliyebileceğim hangi programlar gerektigi hakkında bana yardımcı olurmusunuz :(
Teşekkürler.

Mrt Krblt

Uzman üye
7 Şub 2011
1,685
0
local şebeke
ıp den hecklemek öle kolay bişe diil lamerler hep bu soruyu sorar ıpden nasıl hecklerim, kolaydı sanki.. bak birader ıp sini ögrencen, port açcan, adamın pc si paylaşıma açık olması gerek, cıa 1.3 die program var bu şartlar saglandıgı taktirde o programla ıp sinden baglana bilirsin fakat oda sadece ıpden baglanılmıyo onunda serveri oluyo ondada bi zorluk var bu ıp olayı trojandan birazd aha yorar hiç girme

Cineex

Üye
24 Ağu 2011
157
0
ıp den hecklemek öle kolay bişe diil lamerler hep bu soruyu sorar ıpden nasıl hecklerim, kolaydı sanki.. bak birader ıp sini ögrencen, port açcan, adamın pc si paylaşıma açık olması gerek, cıa 1.3 die program var bu şartlar saglandıgı taktirde o programla ıp sinden baglana bilirsin fakat oda sadece ıpden baglanılmıyo onunda serveri oluyo ondada bi zorluk var bu ıp olayı trojandan birazd aha yorar hiç girme

kardeş merakımdan soruyorum bu port ne ya nereye açacam kendi modemime mi ?

Margu

Kıdemli Üye
26 Eki 2010
2,944
0
c:\ sini paylaşıma açmak için bir dosya yedir sonra essential net tools ile gir, hatta bırak sen c:\ paylaşımı felan madem o adamla konusuyon iletişime geçebiliyon sosyal mühendislik taktiği ile bir trojan fudla ve yolla ozaman pcsine girer cıkarsın kapıdan içeri girer cıkar gibi :D

denizruhu

Üye
27 Kas 2010
155
1
Arkadaşlar hamachi serveri üzerinden yüzüklerin efendisi oynuyorum. Bazı kendini bilmez kişilerin bana yaptığı hakaret küfür ve yanlış davranışları sonucu onları hacklemeye karar verdim. Daha hiç hack teccübem olmadı. Bu kişiyi nasıl hackliyebileceğim hangi programlar gerektigi hakkında bana yardımcı olurmusunuz :(
Teşekkürler.
Kardeş propat kullan adamı bişe uydur anti devre dısı yapsın (hile ws anladın onu)
sonra o ip kısmına kendi ipni yaz (propat server yaparken) sonra adamın ipden dal pcsine kendinmiş gibi kullan banada yaptılar onu mt2 oynarken :D
ipler hamachi ip olcak unutma bunuda en denedim başka yerden bulmadım ama çalışıyor emin ol :D

baypars

Katılımcı Üye
5 Eyl 2010
485
0
İnternet kafeyi komple hacleyebiliyorum aynısını hamachi'de de yapayım diye uğraşıyorum; ama olmuyor malesef :) Şuna da inanıyorum ki trojansız da girme yöntemi mutlaka vardır.Bulmak lazım en önemlisi de bu bulmak zaten!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.