Hangi Dili Öğrenmeliyim

Alcestra

Katılımcı Üye
17 Nis 2015
404
0
Teksas
Arkadaşlar hacking üzerinde çalışıyordum.Brute Force kullanasım gelmiyor sql ile de çok uzun zamanda hiç site hackleyemiyorum nerdeyse.Havij çoğu zaman işe yaramıyor ve manuel ile de sürekli hata alıyorum.Bu işler çok zamanımı aldığı için biraz daha program dilleri öğrenmeye karar verdim.İlk sorum mesela C++ nın C# tan ne farkı var ? İkinci sorum ise hangi dil üzerinde çalışma yapmalıyım ?

Pandaa

Uzman üye
6 Tem 2015
1,412
0
Arkadaşlar hacking üzerinde çalışıyordum.Brute Force kullanasım gelmiyor sql ile de çok uzun zamanda hiç site hackleyemiyorum nerdeyse.Havij çoğu zaman işe yaramıyor ve manuel ile de sürekli hata alıyorum.Bu işler çok zamanımı aldığı için biraz daha program dilleri öğrenmeye karar verdim.İlk sorum mesela C++ nın C# tan ne farkı var ? İkinci sorum ise hangi dil üzerinde çalışma yapmalıyım ?

Cok farklari yok C# daha Modern Tavsiye ederim ,2ci sorun icin ne uzere calisacagina bagli kardesim ne yapmak fikrin var de oneriyim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.