Hangi İşletim Sistemi Size Daha Uygun !

Hangi İşletim Sistemi Size Daha Uygun ?

• Kullanılan toplam oy
    12
  • Anket kapatılmış .

Tughan0

Yeni üye
3 Haz 2017
27
0
Çankırı
Selamun Aleyküm Beyler Bayanlar
Şimdi Sizi Bir Teste Sokacağım
clear.png

Test Benimdir Kesinlikle Alıntı Falan Değildir
Teste Göre Hangi İşletim Sisteminin Size Uygun Olduğunu Belirleyeceğiz

Puanlarınızı Toplayın
clear.png

Sonucu Görün Ve Aşağıya Yazın :)
1-Bilgisayar Alırken Neye Dikkat Edersiniz ?
a-Pahalılığına 10 puan
b-Sistem Özelliklerine 30 puan
c-Ucuzluğuna
clear.png
20 puan

2-Bilgisayar'a En Çok Ne İçin Girersiniz ?

a-Web Hacking İçin 30 puan
b-Oyun Oynamak İçin 20 puan
c-Sosyal Medyada Takılmak İçin 10 puan

3-Bilgisayarda Ne Kadar Vakit Geçirirsiniz ?
a-1 Saat 10 puan
b-3 Saat 20 puan
c-4 Saat Ve Ya Üzeri 30 puan

4-Sizce Zengin Olmak mı Bilgili Olmak mı Eğlenceli Olmak mı ?
a-Zengin Olmak
clear.png
10 puan
b-Bilgili Olmak
clear.png
30 puan
c-Eğlenceli Olmak
clear.png
20 puan

--40 Puan Ve 60 Puan Arası Mac OS--
--60 Puan Ve 100 Puan Arası Windows--
--100 Puan Ve 120 Puan Arası Linux--

İyi Forumlar
clear.png

Alıntıdır

Son düzenleme:

mehmet_1

Üye
22 Ocak 2007
92
0
Linux çıktı. Herkesin de Linux çıkacağını düşünüyorum.

Mesela zenginsiniz. Bilgisayar alacaksınız neye dikkat edersiniz. Sistem Özelliklerinin iyi olmasına. Daha sonra da pahalı olmasına. Ama düşük bir sisteme çok yüksek bir puan vermezsiniz.

Bilgisayara en çok hangisi için girersiniz. Üçü de bana uymuyor. Yazılım seçeneği olsaydı onu seçerdim ama en yakın olan Web Hack. Oyun oynamayı ve Sosyal Medya'da takılmayı sevmem.

Görebildiğim kadarı ile sadece 3. Değişken olabilir. Ben 3 - 4 saat pc ile idare edemem :D

Zengin Olmak mı Bilgili olmak mı Eğlenceli olmak mı ?
İnsanlar bilgiye para verirler. Bilgi olursa Zengin de olunur. Bu nedenle Zengin Olmak'ı direk eliyoruz. Eğlenceli olmak mı ? Bu belki değişken olabilir ama ben Bilgili olmayı tercih ederim.

Bana kalırsa Mac Os hiç çıkmaz.

Sd1eewDEWG156d

Kıdemli Üye
26 Nis 2013
2,406
0
Çoğu sorunun en yüksek puanlı yanıtı hem çoğu kişinin seçmek istediği, hem de Linux ile alakası olmayan yanıtlar. Sadece bu basit sorularla Linux'a mı Windows'a mı daha yatkın olduğunuzu bulamazsınız. Hele ki puan sistemine göre ayırman daha da kötü olmuş. En azından "A cevaplarınız daha fazla ise şu, B cevaplarınız daha fazla olursa şudur." şeklinde yapabilirdin.

Tughan0

Yeni üye
3 Haz 2017
27
0
Çankırı
Linux çıktı. Herkesin de Linux çıkacağını düşünüyorum.

Mesela zenginsiniz. Bilgisayar alacaksınız neye dikkat edersiniz. Sistem Özelliklerinin iyi olmasına. Daha sonra da pahalı olmasına. Ama düşük bir sisteme çok yüksek bir puan vermezsiniz.

Bilgisayara en çok hangisi için girersiniz. Üçü de bana uymuyor. Yazılım seçeneği olsaydı onu seçerdim ama en yakın olan Web Hack. Oyun oynamayı ve Sosyal Medya'da takılmayı sevmem.

Görebildiğim kadarı ile sadece 3. Değişken olabilir. Ben 3 - 4 saat pc ile idare edemem :D

Zengin Olmak mı Bilgili olmak mı Eğlenceli olmak mı ?
İnsanlar bilgiye para verirler. Bilgi olursa Zengin de olunur. Bu nedenle Zengin Olmak'ı direk eliyoruz. Eğlenceli olmak mı ? Bu belki değişken olabilir ama ben Bilgili olmayı tercih ederim.

Bana kalırsa Mac Os hiç çıkmaz.
Sana Göre Öyle Olabilir Bilgisayarda 1 Saat Takılanlar Sosyal Medya İçin Girenler De Var İnsanlar Zengin Olmayıda İster :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.