Hangi tarayıcı daha iyi

tofasysn

Üye
1 Kas 2014
125
0
ANKARA
S.A ARKADAŞLAR PC ÖZELLİKLERİM İYİ OLMADIGI İÇİN TARYICIDA COK SORUN YAŞIYORUM BUNUN İÇİN 2 HAFTDA Bİ FORMAT ATIYORUM :( ŞUAN MOZİLLANIN SON SÜRÜMÜNÜ KULLANIYORUM AMA SAYFALARDA VE VİDEO DA KASMALAR VAR 144 ÖZELLİGİDE BİLE :( CHOROME DAHA YAVAŞ GİBİ GELDİ :( BUNA BİR ÇÖZÜM BULURSANIZ TEŞEKKÜR EDERİM :)

PC ÖZELLİKLERİ ====
EKRAN KARTI: radeon 9250 128 mb
İŞLEMCİ : ıntel pentium 1.80GHZ
RAM: 1.536 mb
İŞLETİM SİSTEMİ : perfect xp

LÜTFEN YARDIM ARKADAŞLAR BU SİSTEMİN İNTERNETTE KASMASI NORMALMİ

Jobs

Kadim Üye
15 Eki 2014
5,122
4
-
Güvenli Ve Gelişmiş Tarayıcı Derseniz Mozilla Öneririm Fakat Hızlı Derseniz
İnternet Experloer :D Şaka Şaka Google Chorme Öneririm :)

k64

Katılımcı Üye
28 Nis 2012
923
0
glasgow
Butun arkadaslarin soylediklerine katilmiyorum benim gorusum kasma problemi tarayicidan degil senin sistemden kaynaklaniyor [ veya isletim sisteminden ] ayrica cok format atmakla hdd nin hizini buyuk olcude dusuruyorsun farkinda olmadan tabiki buna kullandigin ram da dahil
sana en guzel tavsiyem boyle dusuk model pc de ubuntu veya mint yuklemen daha iyi olacaktir o kasma dedigin olay ortadan kalkar

kolay gelsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.