Hangi Üniversite?

callousclown

Yeni üye
8 Ocak 2017
32
1
Konu Silinsin Lütfen

bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla

Son düzenleme:

DarkLiqht

Uzman üye
11 Nis 2013
1,770
0
Girne/Ankara
Hocam kibrista pek uni yazmanizi onermiyorum. Public bi post oldugu icin suan nedenlerini yazmak istemiyorum karalamak gibi olur cnku. Kibrista okuyan biri olarak merak ettiklerinz varsa ozelden anlatabilirim.

Dokun

Uzman üye
23 Eki 2015
1,150
0
Pikaçu city
Sana öneri veriyim
Bana kalırsa bilgisayarı yazılımı seviyorsan
Yazıl muh. Oku derim
Bahçeşehir universitesini öneririm ilk 50 bine girersen tam burslu okursun büyük ihtimal

Ceys

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Nis 2016
7,658
4,965
Orhun Nehri
Kardeş türkiyede ki bölümleri oku derşm sana kıbrısta hayat çok pahalı ayrıca örgün kazanabileceğin yerlere git çünkü özel üniversiteler de alttan ders sorunu çıkabilir ve ek ücret ödemen gerekebilir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.