Hangisini alayım

ᴄʀᴜᴇʟ

Özel Üye
24 Eyl 2013
4,420
56
Ahıska
Her turlu cevaba post kasma diye cevap verenler asil post kasanlardir.Adam sormus sizce hangisi diye ben de kendi dusuncemi belirttim.Bir sorununu belirtse anlarim ama adam herkese fikrini sormus bir tek sen cevap verince komu kapanmak zorunda degil.Her seye post kasma diye atlamayin.Once forum kurallarini okuyun.

Muratsow

Katılımcı Üye
13 Nis 2014
287
0
Ankara
Her turlu cevaba post kasma diye cevap verenler asil post kasanlardir.Adam sormus sizce hangisi diye ben de kendi dusuncemi belirttim.Bir sorununu belirtse anlarim ama adam herkese fikrini sormus bir tek sen cevap verince komu kapanmak zorunda degil.Her seye post kasma diye atlamayin.Once forum kurallarini okuyun.

kusra bakma kardeşim biraz sinirliydim o yüzden oldu beni affet :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.