Hard disc im yanmak üzere yardım edin(Low LEvel Format)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ayberk2

Katılımcı Üye
28 Ocak 2011
478
0
Bursa
arkadaslar low level format atıyordum 1 saat kadar surede %52 oldu ve 1 saat tir öyle kaldı
eger pc kapatırsam cd yi cıkarırsam harddisk yanar lütfen yardım edin yok sa 500gb hard disk cope gidecek!!

CxSSCx

Katılımcı Üye
6 Ocak 2012
735
0
aslına bakarsan yanmaz power tuşuna basılı kal kapansın. Bazen böyle sorunlar oluyor muhtemelen format kaynağından doğuyor bu sebep. bas kapansın cdlerde hep öyle sorunlar çıkıyor sana tavsiyem her format öncesi yeni bir cd çek.

ayberk2

Katılımcı Üye
28 Ocak 2011
478
0
Bursa
arkadaslar bilmeden bu islere girdim pc hic acılmıyordu bilgisayarcı cagirdim oda yapamadı simdi low leveli tekrar denedim oldu pc calısıyor :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.