Harddisk beyler basit bi sorum var

SahuTxSHT

Katılımcı Üye
4 Eki 2013
454
0
Gençler bnm laptopun harddisk i yandı yenisini taktım C 300 dü D Yani harddsk de 300 toplam 600

Adam bana sordu kaçlık istiyorsun 300 yeter mi? dedim olur.

Bilgisayarı getirdim C diski100 D diski 200 GB olmuş bu ne alaka C ile ne alakası vardı bu normal mi yoksa adam kazık mı attı?

GeceninOfkesi

Katılımcı Üye
24 Eyl 2016
783
1
..
Olm HDD Yanmışsa Artık Kullanılmaz Sadece içindeki Verileri Kurtarabilirsin.
Not: 300 Gb Olduğu Doğrudur, Adam 2ye Bölmüş. 1. Disk 100 GB 2. Disk 200 GB Toplam: 300 GB

SahuTxSHT

Katılımcı Üye
4 Eki 2013
454
0
Olm HDD Yanmışsa Artık Kullanılmaz Sadece içindeki Verileri Kurtarabilirsin.
Not: 300 Gb Olduğu Doğrudur, Adam 2ye Bölmüş. 1. Disk 100 GB 2. Disk 200 GB Toplam: 300 GB

la o zmn esksi 500lerde bişeydi hee anladım anladım.Hacı bazen küçücük ayrıntıları bilmiyor olabiliriz :DAD çaktırmayın yetkililer konuyu kapatabilir mi D:D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.