harddisk

erdem586

Uzman üye
17 Tem 2009
1,244
0
arkadaslar harddisk canımı sıkmaya basladı benım normal bosta calısırken bıle pc nın harddıskı sureklı yanıp sönuyor arada sureklı yanıyor cogu zaman anlık donmalar oluyor sizce neden olabılır format atıyorum yıne oluor hdd tune ıle tarattım birsey cıkmıyor

sinanx55

Katılımcı Üye
24 Haz 2012
572
0
Driverleri güncelledim geçti filan diyodu ama biliyorum
neyse ben bakıyım bulursam yine haber veririm sana bugün olmazsada yarın gündüz açarsın konuyu daha çok bilen vardır iyi olur :)

kmc60

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,206
6
Her yer
kardeş sırasıyla yazıyorum uygularsan sorun kalmayacaktır:
1- donanımda hata olmadıgından emınsen - darbe-elektrik-kablo vs gibi laptopsa yoktur ama yınede sorayım
2- d de ne varsa harıcıye kopyala
3- W7 kuracaksan ultimate-proffessıonal farketmez zaten x64 artık ne kurmak ıstersen ( benim tercihim xp) kurarken biçimlendir harddiksi komple biçimlendir.. sonra bolerek tekrar kur
4- kurduktan sonra driverlerini anakartına uyumlu olarak güncellerini bul ve kur internette hemen hemen bütün hepsi var..
5- d'ye dosyalarını alırken bir virüs programı dahilinde taratarak al dosyalırını cünki virüsden dolayı da yapmsa olasılıgı yuksektır.
6- bir kaç gün dene aynı sorunlar varsa ki sanmıyorum olmayacaktır gelip teşekkür edersin.. :) bu ıslemler bılgısayarı cok yoracaktır arada 10dk ara ver pcden fısını dahıl cekmenı onerıırım kısısel deneyımdır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.