hardiski gormuyor

k64

Katılımcı Üye
28 Nis 2012
923
0
glasgow
herkese selamlar ;

bir tane hardisk aldim ikinci el windows ile acamadim goruyor fakat 0 mb bende dedim kendimce linux ile dene ilk basta gorunuyor hardisk ve 0mb diyor bir kac tane software kullandim ama bir turlu format atamadim yada mount yapamadim hardisk bios ta gorunuyor ama blank yani isim yok gb mb hic birsey yok bir turlu acamadim biraz fikir verirseniz sevinirim

kolay gelsin

'toprak

Uzman üye
22 Nis 2010
1,536
0

k64

Katılımcı Üye
28 Nis 2012
923
0
glasgow
hardiskin hasar almis olabilir. eger normal windowstan format atamiyorsan hardiskin kendi fabrika ayarlarina getirebilirsin..eger yazilim olarak hata var ise sorun cozulur. yalniz darbe veya hasar gormusse hardiskiniz olmus demektir..burdan hardiskinize format atabilirisniz yalniz bu normal formatlara benzemez saatlerce surebilir..burayi ziyaret edin..
Maxblast Hdd Sıfırlama (hdd Yi Fabrika Ayarlarına Döndürme) - Veri Depolama, Optik Sürücüler ve Medyaları - PC Labs Forumları

cok tesekkur ederim maxblast a benzeyen bir program denedim win 7 yi berbat etti hata bende tabiki neyse senin programi denemedim daha win 7 yi geri yuklemem lazim su anda linux ubuntu kullaniyorum bakalim sonuc ne olacak tekrar tesekkurler

kolay gelsin

k64

Katılımcı Üye
28 Nis 2012
923
0
glasgow
biosta görünüyorsa komple sillip yeniden bölümle babacanım:) hdd :)

Selamlar ustam ;
biosta gorunuyor ama isim cisim yok blank orda oldugunu biliyorsun fakat gorunmuyor ya da 0 mb gorunuyor ubuntu da denedim 3-4 tane degisik program[like harddisk management tolls ,scanner , its found some hdd ssd but that hdd imposibble ] oda bulamiyor nasil bir sey olsa sa enjekte edecem hdd ye ama bir turlu cikar yol bulamadim sanki birsey durduruyor hddyi kafam sarmadi ustam eger fotograf cekersem sana gondereyim bir de sen bak

tesekkurler ilginden dolayi

kolay gelsin

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
Selamlar ustam ;
biosta gorunuyor ama isim cisim yok blank orda oldugunu biliyorsun fakat gorunmuyor ya da 0 mb gorunuyor ubuntu da denedim 3-4 tane degisik program[like harddisk management tolls ,scanner , its found some hdd ssd but that hdd imposibble ] oda bulamiyor nasil bir sey olsa sa enjekte edecem hdd ye ama bir turlu cikar yol bulamadim sanki birsey durduruyor hddyi kafam sarmadi ustam eger fotograf cekersem sana gondereyim bir de sen bak

tesekkurler ilginden dolayi

kolay gelsin

tamamdır babacanım:) resimleri çek yolla sonrasında da bağlanır bakarım:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.