HARİCİ HDD ŞİFRELEME(tht ustaları)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sal89

Üye
25 Şub 2008
138
0
35
Ankara-Bursa
Abi bende 1 tb lik hdd var onun başka pc ye takıldığında şifre istemesini içinin lap diye açılmamasını istiyorum. Yardım bekliyorum

Craagle

Kıdemli Üye
2 Eyl 2007
4,108
0
İzmir
hardiskin markası ne sitesine gir veya yanında ki yazılım cd den taşınabilir disklere özgü o yazılımı yükle orda şifre oluşturma var mesela hardiske tıkladığında karşına şifre çıkıcak diye bir mantık yok hardiskin içine şifreli bir klasör oluşturuyor o yazılım dosyalarını onun içine aıyosun kardeşş

sal89

Üye
25 Şub 2008
138
0
35
Ankara-Bursa
hdd

hardiskin markası ne sitesine gir veya yanında ki yazılım cd den taşınabilir disklere özgü o yazılımı yükle orda şifre oluşturma var mesela hardiske tıkladığında karşına şifre çıkıcak diye bir mantık yok hardiskin içine şifreli bir klasör oluşturuyor o yazılım dosyalarını onun içine aıyosun kardeşş

hdd nin markası seagate. ölew olduğunu biliyorum usta ama o çok iş görmedi sağolasın..

hace

Yeni üye
14 Eki 2009
2
0
Arkadaşlar Cryptic Disk ve Steganos Safe diye bu işi prpfesyonel yapan iki program var.

Bunlar taşınabilir harddiskler için de kullanılabilenlerden. Yani hangi bilgisayarda açarsanız açın, sürücüye şifre girmeden kesinlikle ulaşamıyorsunuz...

Birazcık aramayla bulabileceğiniz bu programların linklerini paylaşmak foruma kurallarına uygun mu değil mi bilmediğimden veremiyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.