# Harvard Üniversitesi Heçkıd #

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

P4$A

Uzman üye
13 Tem 2021
1,490
9
2,826
23
";-alert(1)-//
1200px-Harvard_shield_wreath.svg.png

Harvırd Üniversitesi Heçkıd :cool:
(Dosya yetki geri görüntülenmesinde yetki kısıtlaması getirilmiştir.)
Archive

jraa94

Katılımcı Üye
23 Eki 2012
281
219
40.18406, 29.06159
Peki neden? insanlara o kadar ücretsiz içerik yayınlayan bir üniversiteyi, hatta ben ve benim gibi insanların programlama öğrenmemizi sağlayan kuruma neden zarar verisiniz ki? siz iyimisiniz anon gurubu harvard ve mit gibi okulları destekliyor neden karşınıza alacaksınız.
belki de açıklarının nerede olduğunu göstermek istiyordur ki kapatsınlar )) bide iyi taraftan bakmak lazım )

The Gölge

Katılımcı Üye
16 May 2019
878
3
1,751
Saldırı Timleri Grup Komutanlığı
Peki neden? insanlara o kadar ücretsiz içerik yayınlayan bir üniversiteyi, hatta ben ve benim gibi insanların programlama öğrenmemizi sağlayan kuruma neden zarar verisiniz ki? siz iyimisiniz anon gurubu harvard ve mit gibi okulları destekliyor neden karşınıza alacaksınız.
Dostum neden biliyor musun çünkü yapabiliyoruz

P4$A

Uzman üye
13 Tem 2021
1,490
9
2,826
23
";-alert(1)-//
Zevk meselesi.
belki de açıklarının nerede olduğunu göstermek istiyordur ki kapatsınlar )) bide iyi taraftan bakmak lazım )
Evet buda bir bakış açısı tabiki, zaten bounty programları olsaydı bildirecektim kapamışlar porgramı.
Dostum neden biliyor musun çünkü yapabiliyoruz
Yapabiliyoruz o kadar demi gardaşım

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,451
630
Komik Çocuk Seni. Büyümüşde laf sokmaya çalışmış. Önce emziğini çıkar çok alttasın sesin gelmiyor yukarıya.
Öncelikle sen bir yetkilisin. Karşındaki kişi ne kadar saldırgan olursa olsun diğer üyelere örnek olmak zorundasın.

6i9ispe.png

Ek olarakta sitenin 2019-2022 snapshotları daha önce aynı kişi tarafından 1 yıl arayla kaydedilmiş zaten. Yapılmamış bir şeyi yapıp gövde gösterisine koyun. Harvard'ın bu domainden haberi bile yoktur belki (y)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.