Havijde Hata Aliyorum

Cansrak

Üye
25 Ara 2015
161
0
Merhabalar,
Haviji yükledim ancak açarken hata alıyorum ve açılmıyor.

DllRegister in C:\windows\system32\comdlg32.ocx failed.
DllRegister in C:\windows\system32\MSCOMCTL.OCX failed.
DllRegister in C:\windows\system32\MSINET.OCX failed.
DllRegister in C:\windows\system32\Mswinsck.ocx failed.
DllRegister in C:\windows\system32\RICHTX32.OCX failed.
DllRegister in C:\windows\system32\TABCTL32.OCX failed.

Bu hataları alıyorum, bunun nedeni nedir ve ne yapmam gerekiyor.
Yardımcı olabilirseniz sevinirim...

The Narkoz

Kıdemli Üye
19 Ağu 2017
2,783
1
Azerbaycan
Virus programını kapat Antikeylogger kullanıyorsan kapatman bir işe yaramaz direk sil haviji indir yeniden kur Uymluluk sorun giderci(ben ismi böyele windwosu tamamen unudmuşum :D) kullan

Cansrak

Üye
25 Ara 2015
161
0
Virus programını kapat Antikeylogger kullanıyorsan kapatman bir işe yaramaz direk sil haviji indir yeniden kur Uymluluk sorun giderci(ben ismi böyele windwosu tamamen unudmuşum :D) kullan

Hepsini denedim ancak hala aynı hatalar devam ediyor.

Yönetici Olarak Çalıştırmayı Dene :)

Zaten yönetici olarak çalıştırıyorum.

Windows 8 herhalde, tanıdığım bir eleman da aynı sorunla karşılaşmıştı - oradan tecrübeliyim.

Hayır, Windows 10 :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Cansrak

Üye
25 Ara 2015
161
0
Yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim.
Antivirüs programını tamamen sildim ve yönetici olarak çalıştırmayı denedim.
Bu sefer oldu. Ama neden böyle olduğunu anlayamadım.
Ama sonuçta sorunum çözüldü.
Herkese teşekkürler,
İyi çalışmalar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.