Hayattaki en pişman olduğunuz an

megat

Kıdemli Üye
24 Şub 2016
3,324
34
-
Bitcoini ilk keşfettiğimde almayı düşünüyordum 1 tanesi 6bin tlydi
şimdi 60 a kadar çıkmış

10 Ara 2017
157
0
İstanbul
ilk okul da pantolonun düğme zor ilikleniyordu tahtaya kalkıcaktım dedim boşver 20-25 sn sonra hoca kaldırdı tahtaya benim pantolon yavaş yavaş düşmeye başladı dizin biraz üstüne kadar indi böyle çektim soruyu yaptım oturunca kontrolü geri aldım :D

duy-Gu

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
660
0
İnsanları kırmamak için 'hayır' diyemediğim her an pişman oluyorum.

MenRabbuke

Üye
30 Eyl 2017
227
0
Şanlıurfa
Ben şanlıurfa merkezde yaşıyorum Siverekte çalışıyordum siverekli birine aşık oldum ilk defa birine aşık olmuştum 4 yıldır halen bunun pişmanlıgını yaşıyorum Hakkı hak etmeyenlere Aşkı aşk acısı çekmemiş birine anlatmaya çalıştım işte hep bunun pişmanlığıyla yaşıyacagım

megat

Kıdemli Üye
24 Şub 2016
3,324
34
-
Ben şanlıurfa merkezde yaşıyorum Siverekte çalışıyordum siverekli birine aşık oldum ilk defa birine aşık olmuştum 4 yıldır halen bunun pişmanlıgını yaşıyorum Hakkı hak etmeyenlere Aşkı aşk acısı çekmemiş birine anlatmaya çalıştım işte hep bunun pişmanlığıyla yaşıyacagım

Benim bir arkadaşımda 5 senedir seviyor söylemedi hiç :)

Rospovà

Kıdemli Üye
15 May 2016
3,975
2
Tekirdağ
Hangisini anlatayım ?

Ailemi kaybetmemimi ?

Aşık olduğum muazzam bir hikayeyi mı ?

Yada bana yapılan haksızlıklari mı ? :)

Çok var aqa Pişman olmamak için pişman olacağınız hataları yapmayın.

PH0EN1X

Üye
19 May 2016
87
0
Sigara içmediğim halde sigara içmekten disiplin yemek ve kınama almak hala kafamı duvarlara vuruyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.