Heaven Crypter

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JeweLRocK

Üye
6 Ocak 2013
181
0
Sa arkadaşlar Heaven crypter indirdim siteden fakat engellenmesini istediğim processler engellenmiyor sadece bu bölüm çalışmıyor Crypterden bir resim
WZXtA.png

Hic kullanan yada bu bölümü aktif olan varmı sağ taraftaki menüden anti task da çalışmıyor diğerleri pc de yok yardımlarınızı bekliyorum

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
ordakı resımdekıler sanal ortamdan engellemesı ıle alakalı onlar onemsız sen crypted edıp serverını bozp bozmadıgına bak

JeweLRocK

Üye
6 Ocak 2013
181
0
ordakı resımdekıler sanal ortamdan engellemesı ıle alakalı onlar onemsız sen crypted edıp serverını bozp bozmadıgına bak

custom list e tıklayınca kendin process yazabiliyorsun bunun aynısını yapabilecek var mı diye konu açmıştım şimdi buldum bunu ama sadece o bölüm çalışmıyor task bar engelle diyorum o bile pasif

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
custom list e tıklayınca kendin process yazabiliyorsun bunun aynısını yapabilecek var mı diye konu açmıştım şimdi buldum bunu ama sadece o bölüm çalışmıyor task bar engelle diyorum o bile pasif

şartmı b crypter madem çalısmıyorsa bozuktur ıkıncısı process dekı ozellıkler cokmu onemlı onlar saten krbanı uyandırır ne yapacan regedıtı taskmanegerı engelleyıp ondan sonra kurban acamayacak onları uyuz olacak

JeweLRocK

Üye
6 Ocak 2013
181
0

şartmı b crypter madem çalısmıyorsa bozuktur ıkıncısı process dekı ozellıkler cokmu onemlı onlar saten krbanı uyandırır ne yapacan regedıtı taskmanegerı engelleyıp ondan sonra kurban acamayacak onları uyuz olacak

Kötü amaçlı kullanmıyorum game serverde injektör ile hile açıyorlar onu engellemek için

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.