Hedef Kişinin Facebook Hesabını Kapatma

hataygnc

Üye
3 Eki 2015
112
0
HATAY
--İlk olarak kapattırmak istediğiniz kişinin hesabının ne zaman kurulduğuna bakın.
Profiline girdiğinizde sağ köşede ne zaman kurulduğunu görebilirsiniz.
--Örneklerle devam edecek olursak ; diyelim ki kapattırmak istediğimiz hesap 2014 yılında kurulmuş , sizde 2014 yılından önce kurulmuş bir facebook hesabı bulun
--Böyle bir hesabı elde ettiğiniz zaman;
--Kapattırmak istediniz profile girin ve profil fotoğrafını – kapak fotoğrafını – adını ve ikinci adını aynı olacak şekilde değiştirip güncelleyin.
--En son olarak da kapattırmak istediğiniz hesabı bu hesap beni taklit ediyor diye şikayet edip kapattırın.Sizin profiliniz daha önce bir tarihte kurulduğu için sorgusuz sualsiz diğer hesap kapatılacaktır.

Son düzenleme:

T R J

Katılımcı Üye
29 Tem 2013
621
9
Yazmışsın eline sağlık kardeşim
Peki bunu denendimi bir kaç kez olsun eğer böyle sistem açığı varsa çok kişi acı çeker gibime geliyor

cakr1805

Katılımcı Üye
29 Ocak 2015
586
1
Aynen benim birkaç hesabım vardı şifresini bilmediklerimi böyle kapatmıştım..

drfuchs63

Üye
9 Eyl 2015
116
0
Las Vegas
Beyler açık değil ki bu facebook misyonlarında geçiyor zaten bu arada arkadaşlar taklit olarak attıktan sonra sizin hesabınız taklit olarak kapanabilme ihtimali de var bi kimlik yapıp atsanız kimliğe bakmadan diğer hesabı kapatıyorlar bu da benden olsun. :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.