Hedef site ye nasıl index basılır nasıl panel bulunur yardım

DarkPi

Üye
30 Ağu 2015
53
0
Ddos kolay onu yapıyorum sadece mesela benim ddos attığım sitede benim index'im açılacak bunu istiyorum ama yinede teşekkürler

C1R1M1N4L

Katılımcı Üye
31 Ocak 2013
572
0
Users
Kardeşim benim ilk önce siteyi bir tarattıracaksın bunun için acunetix programını kullanabilirsin sitede bir açık varsa eğer orada çıkarsa işte yüksek derece açıklar orta derece açıklar düşük derece açıklar diye yüksek derece açıklarda SQL XSS vb açıklar olabiliyor bunları veteran7 başkanın anlatımı var sqlmap yöntemi ile cmd üzerinden bilgileri çekebilirsin admin panelini bulmak için havij 1.5 veya 1.6 veyada intelli tamper ile bakıp bulabilirsin yardımcı olabildiysem ne mutlu bana iyi forumlar

AskeriLiseliCem

Katılımcı Üye
21 Haz 2015
472
0
Karıdan
Hedef site belirlenir safe3 adlı programlama taranır buşunnan açığı havije yapıştır get tables takip et vs.
sitenin içindesin admin panelinide site.com/robots.txt ile bulabilirsin daha sonra indexi kopyala yapıştırr teşekkürü verirsen sevinirim iyi günler

DarkPi

Üye
30 Ağu 2015
53
0
AskeriLiseliCem süpersin Teşekkürler C1R1M1N4L sanada teşekkürler havji ve acunetix i biliyorum tarama yapıyorum dediğim gibi sadece basmayı bilmiydoum cem söyledi yorum yazan herkese Teşekkür

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.