Hediye

lCoMeToMel

Uzman üye
11 Ağu 2009
1,682
0
35
Beyler Bi Kıza Ne Tür Hediye Alınabilir 100 liraya kadar yolum var öğrenciyiz malum :D Ama Lütfen Orjinal Şeyler Olsun. (Takı Sevmiyor Arkadaşım)

NlNE

Üye
13 Nis 2014
233
0
Istanbul
ben sevgilime ikimizin resmi olan kırmızı bi yastık tutan ayı almıştim ayının boyu 1.60 fiyat 150 tl ama çok hoşuna gitti :D sende ona benzer bişey yapabilirsın ;)

LeGiOnS054

Katılımcı Üye
28 Eyl 2013
325
0
Sakarya
Dostum kesinlikle bi kutu hazırlamalısın. %100 işe yarar. Hem merak edicek hem heycanlanıcak. İlk olarak bi kutu al. İçine en az 10 çikolat koy. Ufak notlar, onu meraklandırır. Sıcak kalp al. Nette var 10 TL ye bişeyler yap işte gerisi senin yaratıcılıığına kalmış :)

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,867
Sahsen 1.60 lik ayiya gerrk yok diye dusunuyorum oyle hediyemi olur altinda kalir bogulur falan allah korusun , guzel luks bir mekanda yemek yedir :)

bukalemun92

Katılımcı Üye
29 Şub 2012
747
0
İzmir!
amacın ne önce onu söyle, bu kıza bir hediye verip, o hediyeye batıkça seni sürekli hatırlamasını mı istiyorsun, yoksa o hediyenin ardından aranızdaki buzları mı eritmeyi istiyorsun, yoksa sıradan normal sadece ona değer verdiğini gösteren bir hediye mi olsun, ve işin en can alıcı yeri de, bu hediye ile daha açılmamış olduğun kıza açılmayı mı düşünüyorsun :D ha birde yaşınız kaç sen bana bunları de, ben sana bir hediye öneririm ve duruma göre önerdiğimden pişman olmazsın :D
Edit; Yaşının 25 olduğunu görmemişim, la 25 yaşında hala nasıl öğrencisin, tıp mı okuyorsun mubarek :D

lCoMeToMel

Uzman üye
11 Ağu 2009
1,682
0
35
İşte Sİtede Hediye Sorarsan Fikir Çıkmaz TAbi Asosyaller sizi :D :D En Mantıklısı Kutu Gene :D

ALemdar'

Kıdemli Üye
28 Eyl 2013
2,382
3
İstanbul
Ben doğum gününde sevgilime şöyle birşey düşünüyorum ; Bir kutu yap içine küçük küçük kağıtlara
Sevgilim,Güneşim,Gökyüzüm gibisinden iltifatlar sözler yaz. Güzelce süsle çiçek vs at içine
daha sonra en altına bir edebiyat , şiir , aşk kitabı koy Aşıklar Ölmez gibisinden
En güzeli bu :) fazla maddiyat verme maneviyat daha önemli ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.