Hem Win10 Hem Win 7

Slwtgtr

Yeni üye
13 Tem 2015
30
0
Pcye format atcam şuanda Windows 10 Ama Windows 10 ve Windows 7 aynı pcde kullanmak istiyorum yani çift işletim sistemi olsun diyorum nasıl yaparım

mehmetdem

Üye
12 Haz 2014
132
0
Amsterdam
Hard Disk'ini 2 bölüme böl. (C ,D)

Mesela "C:/" Bölümünde W7 Kuruluysa ,
"D:/" Bölümüne Windows 10 Kurabilirsin.
Nasıl geçiş yapacağım dersen , Bu veya benzeri bir seçim menüsü gelecektir , bilgisayarını her açtığında(Ayarlardan önyükleme menüsünü kapatmadıysan.) Bu menü sayesinde işletim sistemleri arasında geçiş yapabilirsin.
Nonpasaran-19.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.