HepsiBurada'dan Birşey Aldm Ne zamana gelir?

fatihvar45

Üye
18 Şub 2012
225
0
İzmir
Arkadaşlar daha 30 dk olmadı sipariş verdim. 24 saat kargo yazıyordu. Yurtiçi kargoyla geliyo Yarına elimde olurmu? Acil cevap verebilirmisiniz İyi forumlar.

Güvenliğiniz için sipariş bilgileriniz kontrol ediliyor. Diyor.
SÜPER HIZLI GÖNDERİ
SİPARİŞİNİZ 24 SAATTE KARGODA

Bide bu var ?

Son düzenleme:

UAhacker

Yeni üye
31 Ara 2014
45
0
İstanbul
SÜPER HIZLI GÖNDERİ
SİPARİŞİNİZ 24 SAATTE KARGODA

Bide bu var ?
süper hızlı kargo seçeneğini seçip ekstra 10 tl verdiysen paran boşa gitti kardeşim, süper hızlı kargonun normalden hiçbir farkı yok. ve hepsiburadayı asla tavsiye etmem, berbat bir müsteri hizmetleri var. bir günde toplam en az 3 saat müşteri temsilcileri ile konuştuğumu hatırlıyorum. ama sonunda söke söke almıştım paramı geri. bak yine sinirlendim şimdi:drunk

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.