Her An Ölebiliriz Ölürsek Müslüman Olarak Ölmeliyiz!

15 Mar 2018
196
0
Şanlıurfa
Selamün aleyküm hiç düşündünüz mü her an ölebileceğinizi şu an bile Azrail(a.s) sizin yanınıza gelebilir siyah gelirse vay halinize beyaz gelirse ne mutlu size! Peki sana diyorum okuyan kişi sen ölmeye hazır mısın eğer kafirsen senin benim yazdıklarımı okumana hiç gerek yok çünkü ben seni düzeltemem sen kafir olduktan sonra istediğin kadar iyilik yap Allah kafirleri sevmez...Ama sen müslümansan müminliğini yap ve kalk şu namazını kıl! Allah seni 5 vakittir namaza davet ediyor! Ama sen hiç utanmayıp onun davetini reddediyorsun :( Biliyorum nefsi terbiye etmek zordur...
Ama sana bir diyalogdan söz etmek istiyorum...
İblis:Ben senin kullarını yoldan saptırıcağım demişti
Allah:Benim kullarım yoldan çıkmaz demişti
ama biz napıyoruz harama bakarak,namaz aksatarak,küfürleri saçarak veya gıybet ederek...Ben bunları yaptığım sırada sanki kalbimde bir kötülük oluşuyor...Sende de oluşmuyor mu?
Hey sen! Sana kusursuz ol demiyorum.İslamiyeti seçmişsen ona göre davran ! Eğer davranmıyorsan etrafta ben müslümanım diye gezme! Ve en önemlisi her an ÖLEBİLİRSİN HER AN CENABI HAKKIN YANINDA KENDİNİ SORGULANIR HALDE BULABİLİRSİN HER AN KENDİNİ SIRAAT KÖPRÜSÜNDEN GEÇERKEN BULABİLİRSİN şansın varken yanlış yolu seçme sen öldükten sonra rabbin sana çok geç diyecek iş işten geçmiş olacak! Kalk namaz kıl sen namaz kıl ve tövbe et tövbe et ki pişman olasın utan yaptıklarından ve bidaha yapma ki rabbin seni affetsin rabbin seni affetsin ki iki cihanda da rahat et :)

ÇÜNKÜ SEN HER AN ÖLEBİLİRSİN !

Biliyorum genel olarak bu söylediklerim sizi etkilemeyecek içinizden biri sanki sen kılıyorsun veya banane diyebilir ama ben inanıyorum ki içinizden biri o nefsiyle yaptığı savaştan galip çıkabilir :)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.