Her Siteden Video indirme Programı...!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mavisimsek_ulas

Yeni üye
5 Kas 2009
45
0
ADANA
Arkadaslar daha önce bi çok program denedim ama ya video yu acmıyor yada hata uzantısı cıkıyor. Bana iyi bir video indirme programı önerirseniz sevinirim simdiden herkeze tesekkurler...

mustafa169

Katılımcı Üye
9 Eyl 2009
558
0
Gazi_aYınTaP
kardeş bide orbit downloader var süper bişi bnce explorer cubuğuna ekliyor programı bir video falan gördüğünde direk orada indirilen indirilicek olan ve indirilmiş olarak bölümler ayrılmış indirilen de + yanıp yanıp sönüyor öyle cok video indirdim sonra convertten sarkıya :D

hacker/dj_can

Katılımcı Üye
kardeş bide orbit downloader var süper bişi bnce explorer cubuğuna ekliyor programı bir video falan gördüğünde direk orada indirilen indirilicek olan ve indirilmiş olarak bölümler ayrılmış indirilen de + yanıp yanıp sönüyor öyle cok video indirdim sonra convertten sarkıya :D

kardeşim attığım msjı düzgün okursan ben vermiştim linkiyle beraber okumadan yorum yapmayn...

muromuro

Katılımcı Üye
5 Ağu 2009
474
0
Ya Bu IDM programını full indiremedim bende Normal indirdim bunu full yapamazmıyız bi yolu yok mu?

internet download manager in patch vardır siteden bulabilirsin süper program internette izlediğin müziğin üstüne çıkar indirmeye başlat yazısı bu kadar basit
patch kurmazsan tam bilmiyom ama 15 gün veya 30 gün kullanırsın sonra kullanamazsın sitede bulabilirisin
aramaya internet download manager yaz çıkar beğendiğini indirirsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.