Her Türk gencinin okuması gereken 6 kitap !

FAYDAS1Z

Üye
9 Ara 2017
127
0
ÖTÜKEN
Arkadaşlar uzun zamandır foruma dahi zor giriyorum bazı sebeplerden dolayı her foruma girme fırsatı bulduğum da sizlere konu açmak istiyorum zamanım az olduğundan dolayı da kitap önerisini de bulunuyorum umarım yararlı olacaktır.

Öncelikle her TÜRK gencinin okuması gereken 6 kitabı buraya bırakacağım sizin de kitap önerilerinizi bekliyorum ve bıraktığım kitapları okuduysanız şayet yorumunuzu eksik etmeyin ki alacak olanlara teşfik olun.

Ayrıca sizlerden ricam Buraya bırakacağım kitapları kendini TÜRK hisseden bütün gençlere önermenizdir.Milli bilinci uyandırmak bu davaya hizmet etmek beni onurlandırır.Ve sizlere Ulu Türkçü Hüseyin Nihal ATSIZ'ın sözüyle veda etmek istiyorum esen kalın.

Ben, yabancı kaynaklı hiçbir fikri benimsemeğe tenezzül etmeyecek kadar millî şuur ve gurura malik bir Türk‘üm. Siyasi, içtimai mezhebim Türkçülük‘dür.

1- MUSTAFA KEMAL ATATÜRK - NUTUK
2- HÜSEYİN NİHAL ATSIZ - TÜRK ÜLKÜSÜ
3- YUSUF AKÇURA - ÜÇ TARZ-I SİYASET
4- ZİYA GÖKALP - TÜRKÇÜLÜĞÜN ESASLARI
5- GALİP ERDEM - SUÇLAMALAR 1 SUÇLAMALAR 2

SusKalbim21

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
628
0
Çok sağolun, Türk yazarken bile içimde bişeyler oluyor anlatılmaz yaşanır. Fakat temelleri bilmiyorum, amacımızı bilmiyorum. Bu kitaplar umarım kafamdaki soruları çözer.

FAYDAS1Z

Üye
9 Ara 2017
127
0
ÖTÜKEN
Çok sağolun, Türk yazarken bile içimde bişeyler oluyor anlatılmaz yaşanır. Fakat temelleri bilmiyorum, amacımızı bilmiyorum. Bu kitaplar umarım kafamdaki soruları çözer.

Sadece bu kitapları okumakla kalma aynı zaman da Bu kitapları yazan İnsanları da iyice araştır ve Türkçülüğü benimse unutma ki Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur.

'Gandalf

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,897
0
Aet
Türk Tarihinde Meseleler kitabı da kesinlikle okunmalı. Hem yapmış olduğumuzu hataları telafi ediyor hemde yapacak olduğumuz hataları.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.