Her Yoruma TŞK | Darcommet Hakkında Birkaç Soru

ByMakrofaj

Üye
7 May 2014
117
0
beyler benim darcommet hakkında bazı sorularım var,

1- notebook'a darcommet kurarsam kasma olurmu ?

2- yaptığım server'ı , virüs bulaştırmak istediğim her bilgisayarda kullanabilir-miyim, yoksa her server bir bilgisayara mı özel, her hacklemek istediğim bilgisayar için ayrı server mı yapmalıyım ?

3- yapacağım server'ı binder veya cyrpter ile saklarsam antiye yakalanırmıyım, hangisi benim için daha güvenlidir ?

4- server'ı kurbanın bilgisayarında bir kez çalıştırdıktan sonra silsem de sorun olur mu ?

5- darcommet ile yaptığım server'ı şifreledikten sonra okul bilgisayarına atsaam ne olur yakalanırmıyım :D (atmayacağım ama merak ettim belki bir gün atmam gerekebilir :D)

6- kurbanın pc kapalıyken de dosya alışverişi yapabilirmiyim veya bilgisayarı kapalıyken neler yapabilirim ?

şimdilik aklıma gelenler bunlar, cevaplarınızı bekliyorum :) ? ..

//edit

7- yaptığım server'ı yaptığım gün kullanmalımıyım, yoksa server'ı bir kere yaptıktan sonra 2-3 hafta sonra atsamda kurbanın bilgisayarına çalışır mı ?

Rèd-Kiit .

Özel Üye
29 Tem 2012
13,539
36
Realtek.exe
1- Senin Pcnin Performansına Bağlıdır

2- Birkere Yaptınmı Serveri Atığın Her Bilgisayarda Çalışır .

3- Crpyter Kullanırsan %99 Yakalanmaz Serverin Antilere .

4- Kurbanı Silsen Kurban Diye Bişi Kalmaz Ratında .

5- Birgün Atarsan Okul Hayatı Diye Birşey Kalmaz Senin İçin :D

6- Kurbanın Pcsi Kapalı 0lursa Hiçbirşey Yapamazsın Beklersin Açana Kadar .

6 Doğru 0 Yanlış :D.

BlackWhitexx

Kıdemli Üye
3 Tem 2013
2,789
0
teşekküre gerek yok

1- notebook'a bağlı ama öncelikle net hızına bağlı net hızın iyiyse %0.1 ihtimalle kasma olur oda ne biliyim tarihi eser felansa :D zaten açmaz. yani nette sorunyoksa pcdede olmaz

2-virüs bulaştırmak istediğim her bilgisayarda kullanabilirsin

3-2side ama crypterin ud durumuna bağlı fud olursa daha iyi olur.

4-kaldırmakmı silmekmi? silersen sorun olmaz kaldırırsan kurbanı kaybedersin

5- +ları ve -eriyle atmazsan daha iyi olur. yakalanma ihtimalin yüksek. yakalanırsan okudugun okulun anlamı kalmayacak yani o okulun değil hem geçmiş hem gelecek bitecek

6-darcomette olmaz diye biliyorum

7- farketmez

ByMakrofaj

Üye
7 May 2014
117
0
Sağolun ikinizde çok yardımcı oldunuz verdim teşekkürlerinizi :)

4- Kurbanı Silsen Kurban Diye Bişi Kalmaz Ratında .​

ama galiba sadece bir sorum anlaşılmamış. ben diyorum ki, ratdan serverı yapınca o serverı kurbanın pc'ye atıcam ya hani, o server'a kurbanın pcde çalıştırdıktan sonra, kurban server dosyasını kendi bilgisayarından silse bile benim ratımda silinmez dimi diye soruyorum :)

------
birde ek olarak, nasıl okul hayatım biter ? yani öyle kolay anlaşılabilen bir şey mi rat olayı ? sadece okulda anlaşılır diyosanız problem yok ama bir arkadaşımın bilgisayarındayken o kişi de alayabilir mi ?

Rèd-Kiit .

Özel Üye
29 Tem 2012
13,539
36
Realtek.exe
ama galiba sadece bir sorum anlaşılmamış. ben diyorum ki, ratdan serverı yapınca o serverı kurbanın pc'ye atıcam ya hani, o server'a kurbanın pcde çalıştırdıktan sonra, kurban server dosyasını kendi bilgisayarından silse bile benim ratımda silinmez dimi diye soruyorum

Serveri Yaparken Ayarlarını Düzgün Yaparsan Silse Bille Silinmez .

TimeLordd

Üye
18 Haz 2014
53
0
1-olmaz
2-her bilgisyarda çalışır.
3-Crypter kullanırsan büyük olasılıkla yakalnmaz
4-Sorun olmaz ayrıca serveri oluşturuken bi defa tıklayıp çalıştığından kendiliğinden kaybolması gibi bi özelliği var ayrıca silmek istersende görev yöneticisinden sonlandırman lazım yoksa silinmez.
5-O riski alma bence
6-hayır
7-Ne zaman atrsan at çalışır

TheConquerer

Katılımcı Üye
31 May 2014
338
0
beyler benim darcommet hakkında bazı sorularım var,

1- notebook'a darcommet kurarsam kasma olurmu ?

2- yaptığım server'ı , virüs bulaştırmak istediğim her bilgisayarda kullanabilir-miyim, yoksa her server bir bilgisayara mı özel, her hacklemek istediğim bilgisayar için ayrı server mı yapmalıyım ?

3- yapacağım server'ı binder veya cyrpter ile saklarsam antiye yakalanırmıyım, hangisi benim için daha güvenlidir ?

4- server'ı kurbanın bilgisayarında bir kez çalıştırdıktan sonra silsem de sorun olur mu ?

5- darcommet ile yaptığım server'ı şifreledikten sonra okul bilgisayarına atsaam ne olur yakalanırmıyım :D (atmayacağım ama merak ettim belki bir gün atmam gerekebilir :D)

6- kurbanın pc kapalıyken de dosya alışverişi yapabilirmiyim veya bilgisayarı kapalıyken neler yapabilirim ?

şimdilik aklıma gelenler bunlar, cevaplarınızı bekliyorum :) ? ..

//edit

7- yaptığım server'ı yaptığım gün kullanmalımıyım, yoksa server'ı bir kere yaptıktan sonra 2-3 hafta sonra atsamda kurbanın bilgisayarına çalışır mı ?

1-) Kasmaz, okadarda ağır bir program değil.
2-)Her bilgisayara atamazsın. Niye ? Önce kurbana çeşitli yollarla yedirmen lazım. Bazıları serveri yemez.Çünkü adamın koruması vardır.(AntiLogger gibi programlar)Her pc için ayrı servere gerek yok
3-)Sağlam bir crypterse yakalayamaz.Hangisi dediğin ? 2side farklı program biri Serveri başka dosyayla birleştirir(binder), diğeri antivirüslerden saklar(crypter)
4-)Serveri silsem derken ? Bu sorun olmaz zaten server sisteme giriş yapar. Ama nasıl silecen adam anlar.
5-)Yakalanmazsın. Hiç sıkıntı olmaz denemiştik :D
6-)Birşey yapamazsın.
7-)Hiç farketmez ama bayat ekmek kim sever ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.