/her yoruma tşk | Darkcommet

ByMakrofaj

Üye
7 May 2014
117
0
selamünaleyküm...

beyler ben darkcomet rat indirdim videolarını izlenip ne yapacağımı öğrendim. ama başkasına atmadan kendimde deneyim dedim server'ı ve çalışmadı. iki laptop var evde, birine ratı kurdum diğerine de server'ı attım çalışmıyor.

acaba işletim sistemlerinden mi kaynaklanıyor ? ratın kurulu olduğu pc windows 7 serverı attığım pc windows 8 //

not: antiler kapalı silme gibi bir durum yok.

beyler bu sorunu nasıl çözerim ?
veya başka rat kursam da böyle bir sorun olur mu ?
ayrıca darkcomet haricinde hangi ratları önerirsiniz ?

şimdiden herkese teşekkür ediyorum ..
hıı bide unutmadan oruçlu olanlar allah kabul etsin :)

CyberArmy123

Uzman üye
17 May 2014
1,764
0
Ankara
selamünaleyküm...

beyler ben darkcomet rat indirdim videolarını izlenip ne yapacağımı öğrendim. ama başkasına atmadan kendimde deneyim dedim server'ı ve çalışmadı. iki laptop var evde, birine ratı kurdum diğerine de server'ı attım çalışmıyor.

acaba işletim sistemlerinden mi kaynaklanıyor ? ratın kurulu olduğu pc windows 7 serverı attığım pc windows 8 //

not: antiler kapalı silme gibi bir durum yok.

beyler bu sorunu nasıl çözerim ?
veya başka rat kursam da böyle bir sorun olur mu ?
ayrıca darkcomet haricinde hangi ratları önerirsiniz ?

şimdiden herkese teşekkür ediyorum ..
hıı bide unutmadan oruçlu olanlar allah kabul etsin :)

Teamviewer ver özelden bakayım. En iyisi darkcomet.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.