Herkes Soruyordu Cevaplayayım Dedim

AsutayDinler

Yeni üye
23 May 2016
34
0
Arkadaşlar Facebook-Twitter-Instagram-Snapchat-Zyngapoker vb Sosyal Medya İçeriklerinde Hesap Çalmayı Anlatacağım.Öncelikle z-shadow.co adlı internet sitesine giriyoruz.Daha sonra üst taraftaki sıgn up bölümünden sitede kendimize bir hesap açıyoruz.Kayıt olduktan sonra giriş yapıyoruz.Sonrasında ise sol üst tarafda home adlı yani anasayfaya tıklıyoruz.Aşağı doğru indiğimizde facebook ınstagram vs. Şeyler var.Eğer facebook çalmak istiyorsanız En üstteki 1. Sırada olan facebookun yanında englıs-arabic filan yazar.Oradan Englıshın üzerine tıklıyoruz.Tıkladıktan sonra bir link çıkacak o linki kopyalıyoruz ve kurbanlarımıza gönderiyoruz.(Sosyal Mühendisliğiniz Olursa Daha İyi Olur).Kurbanımız bu linke tıkladığında kendi hesabına giriş yapıyor.Ve e-posta ile şifresi z-shadow sitemizdeki hesabımıza mesaj olarak geliyor.Gelen mesajlar z-shadow sitesinde my vıctıms bölümünde üst tarafda.Not:Bu işlem Twitter-Instagram-Snapchat vb. İçinde Geçerlidir.
---BİR TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEYİN---

AsutayDinler

Yeni üye
23 May 2016
34
0
Önemli Değil

Kardeşim eski ama zaten bende pek bilgisi olmayanlar için kolay bir şekilde anlatmaya çalıştım :)

iTwe4kz

Uzman üye
3 Eki 2015
1,029
0
Bu Konu Forumda Okadar Eski ve Cok ki Forumu Arastirmanizi Rica Ediyorum ,

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.