Herkese güle güle // Hacknology

Hacknology

Kıdemli Üye
25 Eki 2015
2,712
11
rm -rf /
Herkese merhabalar. Öncelikle mod arkadaşlarımdan ricam konuyu çöpe taşımamaları. Beni az çok tanıyorsunuzdur umarım, en azından öyle bir yer edinebilmişimdir. Gene de tht de kendimi tanıtmam gerekirse 2015 in ikinci yarısında dil takımında asistan oldum. Ordan belirli sebeplerle ayrıldıktan sonra 2016 nın yanlış hatırlamıyorsam mart ayında eğitmen timinde asistan oldum ve aktif proje sorumluluğuna kadar yükseldim.

Benim çoğu zaman uykumdan fedakarlık yaptığım timin haberim bile olmadan çöpe atıldıktan sonra bizim ortada kalmamız açıkçası hoş bir davranış değil. Beni şimdiye kadar en çok kıran nokta bu.

Aramızda yönetime girmek isteyen arkadaşlarımız var. Herkes yükselir, herkes düşer. Sizden ricam tht ye diğerleri gibi küsmeyin. İnce imalarda bulunmayın, tht yi sevin :) ben hepinizi çok seviyorum. Kimin kalbini kırdıysam affola, özür dilerim. Siz de birbirinizi sevin, ötekileştirmeyin. Sağlıcakla kalın :)

BabaMrb61

Katılımcı Üye
8 Haz 2016
868
0
Son Kale
Gitmemenden Yanayım. Ama Senin Kararın , Hoşçakal.

Sosyal Medya Hesabı Kullanıyorsan Özelden Atar Mısın?

Sorum Olunca Sorarım :)

Saygılar

NightBreather

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
591
0
Herkese merhabalar. Öncelikle mod arkadaşlarımdan ricam konuyu çöpe taşımamaları. Beni az çok tanıyorsunuzdur umarım, en azından öyle bir yer edinebilmişimdir. Gene de tht de kendimi tanıtmam gerekirse 2015 in ikinci yarısında dil takımında asistan oldum. Ordan belirli sebeplerle ayrıldıktan sonra 2016 nın yanlış hatırlamıyorsam mart ayında eğitmen timinde asistan oldum ve aktif proje sorumluluğuna kadar yükseldim.

Benim çoğu zaman uykumdan fedakarlık yaptığım timin haberim bile olmadan çöpe atıldıktan sonra bizim ortada kalmamız açıkçası hoş bir davranış değil. Beni şimdiye kadar en çok kıran nokta bu.

Aramızda yönetime girmek isteyen arkadaşlarımız var. Herkes yükselir, herkes düşer. Sizden ricam tht ye diğerleri gibi küsmeyin. İnce imalarda bulunmayın, tht yi sevin :) ben hepinizi çok seviyorum. Kimin kalbini kırdıysam affola, özür dilerim. Siz de birbirinizi sevin, ötekileştirmeyin. Sağlıcakla kalın :)

Dogrusu senible tartistik bir zamanlar ama olsun yinede hakkini helal et benimki helal olsun.ama dostum belliydi zaten bu timin cok uzun sure ilerlemeyecegi.

Son düzenleme:

'Adige

Administrator
26 Eki 2012
9,439
799
30
root@adige~#

"bizim ortada kalmamız açıkçası hoş bir davranış değil."
Bu sözünüze sonuna kadar katılmaktayım eğitim asistanlarınız sizi asla unutmayacaktır bundan emin olabilirsiniz Allaha emanetsiniz yolunuz açık olması dileklerim ile :(

AmIX

Katılımcı Üye
11 Mar 2016
892
0
şşş format
Sağlıcakla kal abi gitmene üzüldüm değerli üyelerdensin bence bi karar değişikliği yapmalısın. Yada yetkililerle görüş.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.