Hesabıma giremiyorum

leyzr06

Üye
1 May 2016
59
0
Arkadaşlar s.a 2009 kayıtlı hesabımın şifresi birden değişti mail adresini eski olduğu için hatırlamıyorum baya önce de konuyla ilgili detaylı olarak THT iletişim mailini bir mail gönderdim fakat dönüş bile yapılmadı tavsiyesi olan veya yardımcı olucak birileri varmı ?

kullanıcı adı : wiewres58

leyzr06

Üye
1 May 2016
59
0
sorun o yönetime mail attım ama ne olumlu ne olumsuz dönüş yapıldı

Mail adresimi 2008-2009 arasında aldığım için üyeliği hatırlamıyorum eğer onu bile verseler bi şifre deneme yanılması yapar alırım tekrar

leyzr06

Üye
1 May 2016
59
0
Forumdaki Üyeliğiniz şifresi birden bire değişmez yada değiştiriilmez sizin bilginiz olmadan. O hesabın size ait olduğuna dair bize kanıtlar sunarsanız yardımcı oluruz.

hesabın şifresi arkadaşım da vardı eminim ki o değiştirdi fakat şuan aramız bozuk yani sorduğum da yapmadım diyor. Hesabı aldığım günden beri kullandığım şifre mevcut bende. bu hesabın benim olduğunu göstermezmi ? Bunu detaylı şekilde içerisinde şifrede dahil olmak üzere mail olarak attım ama dönüş yapılmadı .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.