Hiç bilmediğim sorun w10

BaserTM

Üye
31 Ara 2015
166
0
Konuya direk giriyorum ama kusura bakmayın. Şimdi windows8'den windows 10'a geçtim . Bilgisayar adı felan istedi , bilgisayar adını "Mete" koydum. Daha sonra mağazadan birşey indirmek için hesap istedi bende outlook hesabımı verdim. 1 gün sonra yani pc kapanıp açıldığında outlook hesap şifresi istedi , bende outlook hesap şifrem ile oturum açabildim ve sanki ilk defa bilgisayarı açmışım gibi tüm dosyalar , programlar silinmiş . Hesap değiştir dediğimde sadece 1 hesap var fakat C/kullanıcılar dan baktığımda benim eski hesabım yani "Mete" var ve dosyalar , programlar kısacası her şey var. Diğer bir kullanıcı ise "TEMP" . Silmeye çalıştığımda şuan kullanılıyor diyor yani demekki şuan ki hesabım "Temp" . Şimdi ben nasıl "Mete" adlı hesabıma geçebilirim . Ne oldu ne bitti anlamadım sabah kalktım bu durumdayım . Ne yapacağım ?

Not: İnternet ve bilgisayar hızı hissedilebilir derecede yavaşlamış.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.