Hiç Veri Alınamadı

DUMPPER

Katılımcı Üye
19 Mar 2017
598
0
Arkadaşlaar ben araştırdım tarayıcı bilgilerini silip giriniz filan diyor dns değiştiriniz diyor
hepsini yaptım fakat yine aynı sql hatasından böyle oluyormuş hosting şirketimdemi bir hata var nasıl anlıya bilirim ?

Qwx

Kıdemli Üye
30 Nis 2012
2,728
13
Merhaba,
İlgili sorun için yapabileceğiniz çözüm yolları ;

●Antivirüs veya Firewall kullanıyorsanız (Avast,Nod32, AVG, Norton gibi) geçici olarak devre dışı bırakın. ●Google Chrome haricinde başka bir tarayıcı ile deneyin.
●Site geçici bir sorun yaşıyor olabilir daha sonra tekrar deneyin.
●VPN yazılımı kullanıyorsanız devre dışı bırakın.
●ADSL modeminizi kapatın ve yeniden açın.

DUMPPER

Katılımcı Üye
19 Mar 2017
598
0
Merhaba,
İlgili sorun için yapabileceğiniz çözüm yolları ;

●Antivirüs veya Firewall kullanıyorsanız (Avast,Nod32, AVG, Norton gibi) geçici olarak devre dışı bırakın. ●Google Chrome haricinde başka bir tarayıcı ile deneyin.
●Site geçici bir sorun yaşıyor olabilir daha sonra tekrar deneyin.
●VPN yazılımı kullanıyorsanız devre dışı bırakın.
●ADSL modeminizi kapatın ve yeniden açın.

Yaptım malesef olmadi çalişan anti̇ vi̇rüs yok
Vpn kullanmiyom
Adsl modem yaptim
Si̇te geci̇ci̇ bi̇r sorun yaşamayip yaşadiğini si̇ze sordum ayni yorumu yüzlerce okudum başka yoöntem yokmmu

Moderatör tarafında düzenlendi:

Qwx

Kıdemli Üye
30 Nis 2012
2,728
13
Tekrardan merhaba,
Bir yedeklemeden siteyi geri yükleyip yükleyemeyeceklerini öğrenmek için barındırma sağlayıcınızla konuşun. Yakın zamanda herhangi bir şeyi değiştirdiyseniz onlara söyleyin. Sorun, Sunucu tarafından Otomatik Olarak Güncelleniyor veya güncellenen eklentilerden herhangi biri veya sunucu tüm sitelere etki eden sunucu düzeyinde PHP veya SQL (vb.) Güncellediyse, sunucu tarafında güncellemeler olduysa da oluşabilir.

DUMPPER

Katılımcı Üye
19 Mar 2017
598
0
Tekrardan merhaba,
Bir yedeklemeden siteyi geri yükleyip yükleyemeyeceklerini öğrenmek için barındırma sağlayıcınızla konuşun. Yakın zamanda herhangi bir şeyi değiştirdiyseniz onlara söyleyin. Sorun, Sunucu tarafından Otomatik Olarak Güncelleniyor veya güncellenen eklentilerden herhangi biri veya sunucu tüm sitelere etki eden sunucu düzeyinde PHP veya SQL (vb.) Güncellediyse, sunucu tarafında güncellemeler olduysa da oluşabilir.

Hosting şirketim yabancı yakın zamanda hiç birşeyi değeştirmedim eklenti kullanmıyorum sql güncelediyseler yaklaşık ne zaman biter ?
çünkü yeni bir domain eklediğimde mysql veritabanı olulşturamıyordum belki onlarda hata vardır sql güncelemesi filan

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.