Hiçbir Program Kullanmadan Wi-fi Şifresi Öğrenme

PsikoLoqz

Üye
13 Şub 2016
141
0
Hikayer Örn. Olarak : Ev Tuttunuz İnternet Satın Aldınız 1 Hafta Beklemek Çok Uzun Geliyor Ve Hemen Başlayın

YOL 1 [Başarı Oranı %75] : Öncelikle Bakıyoruz Eve Yakın Olan [Cidden Yakın Anten Falan Varsa Yine Çeker Ama Yakın Olması Hız Açısından Önemli] Bir Emlak Buluyoruz Ve Gidiyoruz Hemen Kiralık Dairelere Bakıyoruz Gidiyoruz 2 Foto Çekip Tekrar Emlağa Dönüyoruz Ve Adama Abi Fotorafları Annemlere Atıcamda Wi-Fi Şifresini Verirmisin 2 Dk Diyoruz Ve Görev Tmm

Yol 2 [Başarı Oranı %95] : Evinizden En Çok Çeken Wi-Fi Nin Kimde Oldugunu Öğreniyoruz Ve Gidiyoruz [Ben Bi Amca Kullandım] Amca Diyoruz Ödev Yapiyordumda Yeni Taşındık İnternetimiz Bağlanmadı 2 Dk Ödevimi Yapmam Gerek Diyoruz Adam Şifreyi Direk Verirse İyi Vermezse Ver Kendim Giriyim Derse Ağ Paylaşımından Parolayı Gizleyi Kapayın Ve Görev Tmm

Not: (ç)almayınız
Not2:Teşekkürü Hak Ediyor

trakya13

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
982
0
İstanbul
turkhackteam bu forumda şifreleri linux tabanında kendi kırmanı sağlıyor,gidip adamdan alman ayrı bişey bıde herkes şifresini öle dagıtmaz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.