HİÇBİR program vs açılmıyor yardım edin lütfen

koroqlu1

Yeni üye
15 Tem 2013
37
0
Bilgisayarımda "regedit" dahil hiçbir program açılmıyor. 3 haftadır böyle ve hiçbir yerden çözüm önerisi alamadım. İnternete girmek için Çöp kutusuna sağ tıklıyorum CCleaner aç diyorum CCleaner açılınca alt kısımda "yeni sürüm çıktı tıklayınız" yazıyor ona tıklıyorum o şekilde İnternete girebiliyorum formattan yana değilim LÜTFEN ve LÜTFEN bir çözüm önerisinde bulun buradan sonra başka danışacağım bir yer yok :RpS_unsure:

"konuyu yanlış yere açmış olabilirim gerekli yere taşınmasını arz ederim"

AviReaL

Katılımcı Üye
30 Mar 2013
456
0
World
Sistem Geri yükleme dene.Öyle halledebilirsin eğer o da açılmıyorsa pc açıkken arkadan kapat girerken güvenli moda gir oradan açılır diye düşünüyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.