Hiçbir Ratta Bağlantı Gelmiyor

Kahta02

Katılımcı Üye
29 Mar 2013
323
0
İyi geceler. AndroidRat ve Droidjack kullanmak istedin er ikisinde de hem 192.168.2.1 tarzı hemde duckdns ile server oluşturdum. Kendi netime de bağlansam başka nete de bağlansam bağlantı gelmiyor. Kendi telefonumda denedim olmuyor. Bu bağlantı sorunlarını nasıl giderebilirim ?

4 Ara 2015
108
0
Merhaba kardeşim,

Andro rat'ın telefonunu görmesi için AndroRat binder i kullanırken build kısmından kendin apk oluşturucaksın.Sonrasında bunu karşı telefona atman ve attıktan sonra telefonda o uygulamayı açman lazım ki görünsün yoksa gözükmez.

Kahta02

Katılımcı Üye
29 Mar 2013
323
0
Merhaba kardeşim,

Andro rat'ın telefonunu görmesi için AndroRat binder i kullanırken build kısmından kendin apk oluşturucaksın.Sonrasında bunu karşı telefona atman ve attıktan sonra telefonda o uygulamayı açman lazım ki görünsün yoksa gözükmez.

Merhaba, dediğin işlemleri yapmıştım, ancak yine de bağlantı gelmiyor. Zaten bu yüzden takılıp sordum. Teşekkür ederim.

Vireless

Katılımcı Üye
28 Haz 2013
413
1
Post kasmanın ecele faydası yok dostum.a

Android rat ile pek bilgim yok ama güvrnlik duvarı olablr telefonunun. Onlara bak
Portu ayarladınmı iyice bak

Kahta02

Katılımcı Üye
29 Mar 2013
323
0
Post kasmanın ecele faydası yok dostum.a

Android rat ile pek bilgim yok ama güvrnlik duvarı olablr telefonunun. Onlara bak
Portu ayarladınmı iyice bak

Oralara baktım da olmadı diye konuyu açtım ve bu yüzden ısrarla cevap bekliyorum.

Post kasacak biri değilim, modlara söyle modlar sıfırlasın ne önemi varki, bendeki tek amaç bilgi paylaşmak ve almak. Ha yarbay ha tuğgeneral vs :)

Bayram173

Katılımcı Üye
19 May 2013
882
0
Aynı sorun bendede var araştırdım droidjack ve android rat sıkıntılı sürekli bozulan programlarmış
Satın alırsanız Sağlam çalışır diyorlar
Çözüm bulursanız banada haber verirmisiniz..

eGi

Katılımcı Üye
3 Ocak 2016
254
0
Andiroid rat Dan Hiç Anlamam Ama Hersey Doğruysa Bence Cıkartığı Apk Bozuktur Bu Nedenden Balantı Alamazsın Yeniden Aynı Dosyayı Bul tektrardan kur Bence Birde Böyle Dene Stabiliğini Kaybetmiş Olabiilir Denemek Çözümüne Care Bulmaktır
DucDns Kurdum Diyorsun Oda Calısmıyor Olabilir Normal Ratda Yasadım Onu Yeniden Host Aldım Duzeldi Bircok Sebebten Kaynaklana Bilir Portun Kapalıdır Ama Sen Rat Ekrandayken Port Test Edersen Acık Gostere Bilir Rat herşeyi Kapa Öyle Port Test Et

Oralara baktım da olmadı diye konuyu açtım ve bu yüzden ısrarla cevap bekliyorum.

Post kasacak biri değilim, modlara söyle modlar sıfırlasın ne önemi varki, bendeki tek amaç bilgi paylaşmak ve almak. Ha yarbay ha tuğgeneral vs :)

eGi

Katılımcı Üye
3 Ocak 2016
254
0
Hocam dediğim gibi Android rat Anlamıyorum Fazla sadece bir Öneri Yapmak için Ama
Çabalrsan Çözersin sorunu

Teşekkür ederim cevabın için, dediklerini dikkatle yaptım. Duckdns değiştirdim, port açtım kapattım test ettim vs, türlü türlü denedim ama olmadı. Apk hatası olabilir evet ama yeni apk hazırlamama rağmen sonuç değişmiyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.