hilfulfudul sitesi bilen varmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

umutumben

Yeni üye
9 Kas 2009
31
0
hill full fudul hack grup bir korkaklık örneği sergiledi ve bu yüzden yayınlarını ve bilgilerini sildiler.
sende % 90 video hack derslerini izledin hoşuna gitti :) devamı için iletişim kurmaya çalışıcaksın ama başarısız. zaten 2. ve 3. videolardan anlarsın onlarda ses değiştirerek yayınladılar.

By-Kararuh®

Uzman üye
30 Tem 2012
1,987
2
Hilfulfudul grubu şu anda silindi . Bende hilfulfudul grubunun içindeydim . Hilfulfudul hiçbir şekilde amatör bir grup değildi . O grup i n ci s öz lü k sitesine bile index attı . Hilfulfudul başkalarının iftiraları yüzünden kapandı diye biliyorum ben . Ayrıca albayım size saygısızlık gibi olmasın ama o cmd olayları sadece ilk öğretimlerdi . Bir bakıma ana okulu gibi birşeydi . Yani daha hazırlıktı . Kapanmadan önceki son derste gizlenmeye başlamıştık . Çünkü yavaş yavaş hacke başlayacaktık . Kapanmasaydı profesyonel bir gruptu .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.