Hırvatistan Down

mazonakis

Yeni üye
2 Nis 2013
2
0
Yanlız Hack anasayfa ile olur siz images tag i altını hacklemişsiniz tüm adreslerde bir aralar mynet hacklenmişti tamamen anasayfada hack yazıyordu.Yaptığınız işe saygı duymakla beraber gerçek hack in anasayfada kullanıcının hiçbir yere tıklamadan sadece istediği sayfaya ulaşmaya çalıştığında ulaşamaması olarak görüyorum.Kendim de bilgisayar mühendisliği okumaktayım ikinci kere...

johnforbesnash

Katılımcı Üye
22 Ocak 2012
341
0
32
Yanlız Hack anasayfa ile olur siz images tag i altını hacklemişsiniz tüm adreslerde bir aralar mynet hacklenmişti tamamen anasayfada hack yazıyordu.Yaptığınız işe saygı duymakla beraber gerçek hack in anasayfada kullanıcının hiçbir yere tıklamadan sadece istediği sayfaya ulaşmaya çalıştığında ulaşamaması olarak görüyorum.Kendim de bilgisayar mühendisliği okumaktayım ikinci kere...

samu cevap bile verme. bitmediler

SaMuRai

Emektar
8 Eyl 2008
11,571
29
(nowhere) in

Anasayfa hack diye bi şey yok bi yere izinsiz bir şekilde girebiliyosan bu hacktir bakınız wwwlive.who.int hacked. Notified by Hmei7
hmei7 dünya sağlık örgütünü hacklemiş anasayfa değil. hedefleriniz ne kadar büyükse hacklemeniz daha zordur çünkü güvenlik önlemleri en üst seviyedir. bazen sistemlere sızsanız bile anasayfa hackleyemezsiniz bu ne utanılcak bişeydir ne de beceriksizliktir.

SaMuRai

Emektar
8 Eyl 2008
11,571
29
(nowhere) in
siz iyi idrak etmişsiniz bravo gerçekten wwwlive de hack yapmışsınız bunu da anlatıyorsunuz büyük bir iş gibi tipik türk insanı abartır da abartır.FİŞLENDİNİZ TEBRİKLER...

Gerizekalı o hack benim değil hmei7 nin zone kaydı , o da Türk değil Endonezyalıdır :)
Seni gönderelim burdan trolluk yapmaya gelmişsin :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.