Çözüldü Hizli ve kolay yoldan nasil terfi aliriz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

The Ariza

Üye
13 Ocak 2018
58
0
Mumbai
Tht topluluguna yeni katildim cok guzel ve sicak bir ortami var hizlica nasil terfi alirim?

Moderatör tarafında düzenlendi:

iscorpix

Kıdemli Üye
10 Eyl 2012
4,378
12
Terfi alımı post sayısına göre yapılmaktadır.Öncelikle forum kurallarını okuyun.Yardım istediğinizde yada sorunuz olduğunda yardım merkezine konu açın.Post sayısı ile gelebileceğiniz en yüksek rütbe yarbaydır.Albay ve üzeri yönetim üyelerine aittir.

astroboy06

Uzman üye
21 Şub 2016
1,568
1
Öncelikle Buraya Terfi İçin Geldiysen Hiç Gelme Derim :D
Çünki Burada Aile Ortamı var Burda Terfi önemi yok bence
bu düşünceyi benimsemeni istemem

Baysal

THT
21 Eki 2012
15,743
1,506
Forumları, alt forumları biraz zaman ayırıp tek tek gezmenizi tavsiye ederim. Aksi bir çok kural hatası ile başlarsınız. Hoş geldiniz.

BomHackers

Uzman üye
4 Nis 2012
1,614
2
Dünya
Terfi olayı gereksiz bence dostum, 2012 yılından beri bu platformdayım, sadece dün bir ekip için başvuru attım o da cidden başarılı olduğum bir iş. Hayırlı forumlar dilerim =)

Luwexigo

Uzman üye
9 Ara 2017
1,844
5
Rütbe olarak dersen yorum kasarsan yarbay olabilirsin en fazla ama bir konuda bilgin varsa albay ve üstüne çıkabilirsin örneğin çok iyi photoshop vs. kullanırsın grafiker olursun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.