Hosbulduk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SuddeN AttacK

Yeni üye
16 Tem 2014
28
0
Merhaba arkadaşlar ben Baki nickim SuddeN AttacK gunluk 40 dan az site hacklemem bunu soylıyeyım cyberizmden albay olarak geldim bilgi seviyem ortalama burası en iyi hack forumlardan biri burada seviyemi arttırarak gunluk 100 en az yapmak istiyorum en iyi operasyonum 266 site ile sonuçlaşmışdır . En iyi defacerim formula 1 resmi haber sitesidir :D normalde site hedef almam önüme ne gelirse vururum gruba yeni kaydoldum standart indexini bu konu altında verirse biri 20 site vurcam saat 1 e kadar belki 50 olur :D İnşallah kalıcı olurum kendime hoca arıyorum :D Yüksek bilgili olursa sevinirim

Rèd-Kiit .

Özel Üye
29 Tem 2012
13,539
36
Realtek.exe
Merhaba baki hoşgeldin aramıza forum kuralları ve misyonu okumayı unutma gövde gösterisi kurallarınada bak malum orada olcam diyorsun :) .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.