Hosting Değiştirme Sorunu

mavilikral

Üye
19 Nis 2016
218
0
Merhaba eski hosting'den yenisine geçtim eski hostingi iptal etmemiştim godady nameserver ayarlarınıda yeni hosting'e göre yaptım herşey yolunda gidiyordu 2-3 saat sonra otomatik eski sunucuya döndü eski sunucunun cpaneli açılıyor nasıl düzeltebiilirim bugda kaldı godady'i kontrol ettim yeni sunucunun name server adresi var belki chorme çerezlerde bi sorun vardır diye düşündüm başka bir bilgisayardan bağlandım yine aynı

yeni bir bug keşfettim galiba :twist

Son düzenleme:

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
1
2
teşekkürler 1 gün geçti halen aynı sorun biraz daha bekleyim en iyisi kendiliginden düzelir herhalde

1 gün geçtiyse hata vardır. Site adresinizi özelden iletirseniz kontrol ederim yönlendiği adresi. Ek olarak goddady de dns kayıtlarını silerek tekrar yazmayı deneyebilir yada alt isim sunucusu oluşturarak bu alt isim sunucusunu dns kayıtlarına girebilirsiniz.

mavilikral

Üye
19 Nis 2016
218
0
1 gün geçtiyse hata vardır. Site adresinizi özelden iletirseniz kontrol ederim yönlendiği adresi. Ek olarak goddady de dns kayıtlarını silerek tekrar yazmayı deneyebilir yada alt isim sunucusu oluşturarak bu alt isim sunucusunu dns kayıtlarına girebilirsiniz.

şuanlık bir sorun görünmüyor yardımınız için teşekkürler dns çerezlerinde bir sorun var bir süre siteye eski görüntüyü veriyor dns çerezlerini temizledim düzeldi galiba beni şaşırtan olay eski sunucunun da cpaneline girebilmem çerezden dolayı kaynaklanıyor galiba oda

Destek Ekibine Bildiriniz Geri Dönüş Yaparlar.

Destek ekibine bildirdim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.