Hosting Sponsoru Oluyorum

D34D M3N

Üye
15 Eki 2014
92
0
Adana
Öncelikle Merhaba Arkadaşlar Ben Tht'ye özel Hosting Sponsoru olmaya karar verdim Çünkü Resellerim var ve satış amaçlı kullanmıyorum kişisel amaçlarla kullanıyorum sadece 2 adet host açtım böylece araya gitmesini istemedim bu yüzden Sizlere ücretsiz premium hosting vereceğim ancak benimde birkaç şartım var:

Ufak bir köşeye benim sitemin Adresini ekleyecek :)
Hostingi alacak Kişinin Gerçekleştirmek istediği bir projesi Olacak.
İllegal W*rez Şeyler Kesinlikle Olmayacak :q
hostingde site dosyları ve yedeği dışında dosya barındırmak yedeklemek kesinlikle yasaktır.
Eğer ileride İşleriniz Büyür ise Benide sitenizde admin vb. yapmayı unutmayın :)

Hosting Özelliklerine Gelirsek cpu: işlemci çekirdeğinin %15 - %25’i Arasında Bir değeri kullanacaksınız.
1gb fiziksel ram 1gb sanal ram bulunmaktadır.
Bant genişliğini ilk başta 25gb yapacağım Eğer sonradan İşleriniz büyüyünce İsteğiniz Doğrultusunda bant genişliğini arttırabilirm
web alanınıda ilk başta 5 gb yapacağım sonradan işleriniz büyüdüğünde isteğiniz doğrultusunda web alanınızı arttırabilirm
işletim sistemi: Linux: x86_64
Tüm özellikleri Tek Tek yazmak istemiyorum sorduğunuz takdirde cevaplayacağım

Siz sormadan söyleyeyim Ys Belgesi Soran Arkadaşlarımı olacak Ys belgem yok çünkü benim ilk baştada belirttiğim gibi bu reselleri satış amaçlı kullanmıyorum buradada hediye olarak dağıtıyorum

Bu kampanyamın bir limiti yok tamamen hayır amaçlı Belli birşeyden sonra Tabikide kampanyamı bitireceğim :) Şimdi İlk Yazanlara Host vermeye başlayacağım :)

Not: Eğer Konu forum kurallarına Aykırı ise bildirmeniz Durumunda Sileceğim

Pm Yolu İle Ulaşabilirsiniz :)

-------------------------------------------------------------------------------
Güncelleme
-------------------------------------------------------------------------------
@Ultra723 Nickli Arkadaşımız Pm ile Hosting İstemiştir Skype Aracılığı ile hostingi Teslim edilmiştir :)

DarqHacker Adlı arkadaşımıza Teslim edilmiştir :)

Solidstar Adlı arkadaşımıza Teslim edilmiştir :)

------------------------------------------------------------------------------
Rezervasyon yaptıranlar
------------------------------------------------------------------------------

musileno
KoyuAdam

Son düzenleme:

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Bana videolarımı yükeleyebileceğim bir sunucu lazımdı. Yerde ararken gökte buldum. 1 hafta sonra senle iletişime geçeceğim şuan şehir dışındayım.

D34D M3N

Üye
15 Eki 2014
92
0
Adana
Bana videolarımı yükeleyebileceğim bir sunucu lazımdı. Yerde ararken gökte buldum. 1 hafta sonra senle iletişime geçeceğim şuan şehir dışındayım.
Videolarını yükleyeceksin bu web alanım için biraz pahalıya patlayacak ama sorun yok konuşup anlaşabilirsek Disk alanı konusunda kıyak geçerim adını Rezerve Edenler listesine alıyorum :)

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Videolarını yükleyeceksin bu web alanım için biraz pahalıya patlayacak ama sorun yok konuşup anlaşabilirsek Disk alanı konusunda kıyak geçerim adını Rezerve Edenler listesine alıyorum :)

İmzamdaki linkteki konuyu bir oku. Meşhur youtube kanalım güme gitti. Bütün videolarım 7-8 GB eder en fazla zaten. :)

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
Ben de bir arkadaşla bir eğitim forumu oluşturmayı düşünüyordum açıkçası eğer başarılı olursak tutarsa kesinlikle size adminlik tarzında bir mevki ayarlarız. Uzun zamandır düşünüyoruz scriptini anca oluşturuyoruz büyük planlarımız var.

D34D M3N

Üye
15 Eki 2014
92
0
Adana
Ben de bir arkadaşla bir eğitim forumu oluşturmayı düşünüyordum açıkçası eğer başarılı olursak tutarsa kesinlikle size adminlik tarzında bir mevki ayarlarız. Uzun zamandır düşünüyoruz scriptini anca oluşturuyoruz büyük planlarımız var.

Tabiki ayarlarız :) Skype İle iletişime geçebilirmiyiz? galipyigit.dag Vede adminlik sadece site tutarsa istiyorum :) Onun dışında birşey istemiyorum birde benim sitemin ufak bir alanda linki olursa fena olmaz :)

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
Öncelikle Merhaba Arkadaşlar Ben Tht'ye özel Hosting Sponsoru olmaya karar verdim Çünkü Resellerim var ve satış amaçlı kullanmıyorum kişisel amaçlarla kullanıyorum sadece 2 adet host açtım böylece araya gitmesini istemedim bu yüzden Sizlere ücretsiz premium hosting vereceğim ancak benimde birkaç şartım var:

Ufak bir köşeye benim sitemin Adresini ekleyecek :)
Hostingi alacak Kişinin Gerçekleştirmek istediği bir projesi Olacak.
İllegal W*rez Şeyler Kesinlikle Olmayacak :q
hostingde site dosyları ve yedeği dışında dosya barındırmak yedeklemek kesinlikle yasaktır.
Eğer ileride İşleriniz Büyür ise Benide sitenizde admin vb. yapmayı unutmayın :)

Hosting Özelliklerine Gelirsek cpu: işlemci çekirdeğinin %15 - %25’i Arasında Bir değeri kullanacaksınız.
1gb fiziksel ram 1gb sanal ram bulunmaktadır.
Bant genişliğini ilk başta 25gb yapacağım Eğer sonradan İşleriniz büyüyünce İsteğiniz Doğrultusunda bant genişliğini arttırabilirm
web alanınıda ilk başta 5 gb yapacağım sonradan işleriniz büyüdüğünde isteğiniz doğrultusunda web alanınızı arttırabilirm
işletim sistemi: Linux: x86_64
Tüm özellikleri Tek Tek yazmak istemiyorum sorduğunuz takdirde cevaplayacağım

Siz sormadan söyleyeyim Ys Belgesi Soran Arkadaşlarımı olacak Ys belgem yok çünkü benim ilk baştada belirttiğim gibi bu reselleri satış amaçlı kullanmıyorum buradada hediye olarak dağıtıyorum

Bu kampanyamın bir limiti yok tamamen hayır amaçlı Belli birşeyden sonra Tabikide kampanyamı bitireceğim :) Şimdi İlk Yazanlara Host vermeye başlayacağım :)

Not: Eğer Konu forum kurallarına Aykırı ise bildirmeniz Durumunda Sileceğim

Pm Yolu İle Ulaşabilirsiniz ancak daha sağlam olsun istiyorsanız skype tercihimdir :)
skype adresi olmayanlar mail yoluylada bana ulaşabilirler ancak skype daha Güzel olur :)
mail: [email protected]

Bilgin olsun satış yapmasan bile hosting hizmeti verdiğin için ys belgesi bulundurmalisin.

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
Tabiki ayarlarız :) Skype İle iletişime geçebilirmiyiz? galipyigit.dag Vede adminlik sadece site tutarsa istiyorum :) Onun dışında birşey istemiyorum birde benim sitemin ufak bir alanda linki olursa fena olmaz :)
Teşekkürler siz bizi rez listesine ekleyin biz skype ile size ulaşırız ve daha detaylıca konuşuruz. Ben de bir arkadaşıma danışayım hosting için bu istediğiniz şartlar gerçekten ufak şeyler. Bir sorun teşkil etmiyor. Teşekkürler
Saygılar...

*-*Alpagu*-*

Uzman üye
10 Tem 2012
1,866
1
Ankara / Zürih
Yer sağlayıcı belgesi için bi iş yeri gerekiyor :) İş yeriniz olduğu takdir de ys belgesi alabilirsiniz. Ancak, BTK ys belgesi artık vermiyor. Bunun yerine yıllık 1000TL ye, vergi levhası almanız yeterli olacaktır.

D34D M3N

Üye
15 Eki 2014
92
0
Adana
Yer sağlayıcı belgesi için bi iş yeri gerekiyor :) İş yeriniz olduğu takdir de ys belgesi alabilirsiniz. Ancak, BTK ys belgesi artık vermiyor. Bunun yerine yıllık 1000TL ye, vergi levhası almanız yeterli olacaktır.

Marksman Adlı arkadaşımızın uyarısı üzerine ys belgesi Alamya karar verdim en kısa sürede ys belgesinide eklerim konuya uyarınız için teşekkürler :)

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2

yer sağlayıcı için herhangi bir işyeri gerekmiyor. Hosting satmasan sadece kendi siten olsa bile ys belgesi alabilirsiniz. Dediğiniz vergi levhası için geçerli. Ys belgesi vermiyor diye başvurmamak gibi de bir hata yapmayin. Başvurunuzu yaptiğiniz takdirde siz yasak gerekleri sağlamiş oluyorsunuz.

*-*Alpagu*-*

Uzman üye
10 Tem 2012
1,866
1
Ankara / Zürih
Marksman Adlı arkadaşımızın uyarısı üzerine ys belgesi Alamya karar verdim en kısa sürede ys belgesinide eklerim konuya uyarınız için teşekkürler :)

Hayır hayır eklemeniz için söylemiyorum. Reseller için, ne ys belgesi nede vergi levhasına gerek var. Ben al diye söylemedim. Sadece Marksman'ın gönderisini yorumladım :) Yinede başvurmak size kalmış, iş yeriniz var ise, 1 hafta gibi sürede cevap gelecektir :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.