Hotmaİl + ip no

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xyzero

Yeni üye
11 Ocak 2010
25
0
Arkadaşlar, facebook ve hotmailden beni takip eden ve takan biri var. ama ne hikmetse ne yazarsam yazıyım cevap vermeyen bi tip. hotmail adresi var. ve adresinden ip.i alıp kim olduğunu öğrenmeye çalışacağım..ama bnm bildiğim, mail ya da ileti falan atarsa ip.i öğrenebiliyorum sadece..

Sorunum şu ki; ip.i öğrenebilmem için sadece hotmail adresini bilmem yeterli olur mu?
Olursa da nasıl olur?

M

mugair

Ziyaretçi
arkadaşım öyle bişey istiyorsun ki baglantı kurmadan nasıl ip beklersin yani bu konuya insanların cevap vermemesi gayet normaldir yani mail adresi elinde olan arkadaşla başka bi şekilde baglantıya geç ardından forumda araştırırsan ip adresini almayı başarırsın hatdi hayırlı forumlar

mert366

Katılımcı Üye
5 Eki 2009
352
0
Ankara
adamın ıp adresini öğrenebilirsin mert366 farkıyla :)
1-YÖNTEM MSN'DEN BULMAK İÇİN: (PROGRAMSIZ)

Msn Messenger Üstünden:
Msnden kişisel Ip için o kişiye resim müzik vb dosya göndermek şart...O dosya inerken başlat-çalıştır-cmd yaz açılan pencerede netstat -n yaz enter de.(aradaki boşluğa dikkat) Ordaki Iplerden 2 haneli olanlara bak eğer yanında ESTABLISHED yazıyorsa Ip bulunur.Aynı anda birden fazla kişiyle konuşuyorsan işler zorlaşır.
1 teşekürü çok görme

baryon

Uzman üye
7 Eyl 2008
1,685
0
böyle birşey mevcuttu sanırım bir msn programı adamın sayfasını açtığında ip numarası sana gözüküyo fakat adını hatırlamıyorum malesef eğer çok lazımsa ve bulamasan bana özel mesaj yolla bulur söylerim.:)

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
116
Antalya
Ip Adresini Bulsanda Herhangi Bir Şey Yapamazsın.
Windows Xp, wista, 7 Alacakları Kadar Önlem ALmışlar.
Beni Rahatsız Etmekte Diye, Mahkemeye Dİlekçe Verirsen Ip Adresiyle Beraber Çok Başı Ağırır İşte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.