Hotmail Kapatma

ratio

Kıdemli Üye
6 Tem 2013
2,456
6
Turk
Son düzenleme:

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,501
12,881

Komega

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2013
9,706
6
Dünydn .s
Arkadaşlar BEN bir Şey soracağım mesela arkadaşın epostası [email protected] bu hesabı nasıl kapata bilirim mailbomber ile olurmu veya başka bişe ile [email protected] bu hotmaili kapatabilirmiyim ? lütfen yardımcı olun

Hocam eskiden mailbombeber vardı onla kapatılıyodu ama oda olmuyo artık :)

Forumda biri hotmail açığı bulduğunu söylüyodu belki o bulabilir ama ben bi mail verdim hala ses seda yok :)

Trinty

Uzman üye
7 Nis 2013
1,302
0
Bileceksiniz
Hotmailin boyutu yükseldi mail bomber kapatabilir ama sağlam bir mail bomber jpg. yolluyanı bulursan galiba eksikeksiğin mail bomberinde mevcuttu google görsellerden full hd 1080 wallpaper yazıp 2-3-4 mb lık bi resimi sürekli yollarsan 4-5 günde veya daha az fazla kapabilirsin. İyi forumlar //

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.