Hotmaile zarar verme/kapatma

25 Ocak 2016
68
0
Selamun aleykum , hello adlı uygulama ile aktiflikten çıkmıs e postaları tekrar açarak insanların facesini çalabiliyoruz iyi hoş güzel ama herkezinki olmuyor , bu e posta zaten kullanımda felan dıyor. Bu e posta flooderler ile felan e posta kapatılabılırmı veya başka bir program ile zarar verilip bizim tekrar açmamız sağlanılabılırmi ??​

ErsinRedLike

Katılımcı Üye
14 Eki 2014
501
0
Bir site vardı, şu an bulamadım. Hotmail adresine ddos atak yaparak kapatıyordu ve siz yeni üyelik ile o hotmail adresini alabiliyordunuz. Araştırırsanız bulursunuz diye düşünüyorum

karamsar632

Katılımcı Üye
30 May 2014
415
0
Nereye..
kardesim bu dediğin hello programı nasıl bir şey nasıl maili etkiliyor biraz yardımcı olur musun ve indirme linkini verir misin ben bulamadım daha dogrusu googleden arattıgımda hepsi yabancı dil olduğu için bulamadım

inSecurity

Uzman üye
13 Ara 2015
1,650
1
hotmaili kapatman zor kardeşim, çünkü eskisi gibi mail bomberler işe yaramıyor, artık büyük bir kota var ve emailler direk spam dosyasına giriyor bide gmail 20 gb mesaj alabiliyor dersek hotmail 50 60 gb rahat alır veya daha fazla bilgim yok veya daha az ama eski yöntemlerle işe yaramaz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.